آرشیو اخبار علمی

دعوت به همکاری برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی

یکشنبه 29 آوریل 2018 در 18:41

شرکت تدبیر ایده‌پردازان ۵۰۴۰ در راستای تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی” تمامی تولیدکنندگان داخلی را به همکاری دعوت کرد. شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ در نظر دارد با هدف حمایت از تولیدکنندگان ملی و در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ضمن بهره گیری از امکانات و تجهیزات خود و همچنین با استفاده از نیروی کار مجرب و آموزش دیده در حوزه فروش، گامی تمام عیار در راستای تحقق شعار امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی بردارد. این شرکت ضمن تاکید بر این که، تاکنون نیز محصولات شرکت تدبیر ایده پردازان ۵۰۴۰ کلیه مجوزها، استانداردها و …

ادامه ...

ضربه مغزی علت ۴۵ درصد مرگ و میرها در ایران است

شنبه 28 آوریل 2018 در 15:48

دبیر علمی چهل و دومین کنگره علمی سالانه جامعه جراحان ایران گفت : ۵۴ درصد علت مرگ و میرها در ایران ضربه های مغزی است که بیشتر موارد آن در موتورسواران و به دلیل نداشتن کلاه ایمنی رخ می دهد.

ادامه ...

افتتاح اولین مجله تخصصی بین المللی وب همزمان با چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

جمعه 27 آوریل 2018 در 11:05

  دبیر علمی چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی از افتتاح ولین مجله تخصصی بین المللی وب خبر داد و گفت:همزمان با چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی اولین مجله تخصصی بین المللی وب چاپ شد.

ادامه ...

همراه اول تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد

شنبه 17 مارس 2018 در 20:01

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می دهد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد. در طرح نوروزی همراه اول که از روز سه شنبه ۲۹اسفندماه۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می شود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت نام، یکی از ۵ مبلغ در نظر گرفته شده به صورت تصادفی فعال می …

ادامه ...

رونمایی از داروی درمان قطعی میگرن در جهان

یکشنبه 11 مارس 2018 در 19:17

نوزدهم اسفند ماه “روز به یاد ماندنی برای یک شرکت دانش بنیان” بود که توانسته با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به یک کار بزرگ دست بزند؛ “رونمایی از داروی درمان قطعی میگرن”

ادامه ...

همایش «تهران هوشمند» آغاز بکار کرد

یکشنبه 4 مارس 2018 در 16:28

همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهردار تهران و با حمایت همراه اول آغاز بکار کرد.

ادامه ...

نخستین شعبه برون مرزی بانک سینا،سال ۹۷ در مونیخ آلمان افتتاح می شود

جمعه 23 فوریه 2018 در 21:20

 مدیر روابط عمومی بانک سینا اعلام کرد: نخستین شعبه برون مرزی این بانک در حال طی مراحل قانونی اخذ مجوز است و پیش بینی می شود سال آینده در شهر مونیخ آلمان افتتاح شود.

ادامه ...

انتشار منشور اخلاقی کارکنان بانک ملی ایران با مفاهیم «مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم»

چهارشنبه 14 فوریه 2018 در 17:56

بانک ملی ایران در تازه ترین اقدام خود در خصوص ترویج اخلاق و مشتری مداری در بین کارکنان، منشور اخلاقی جدید خود را منتشر کرد. در جدیدترین منشور اخلاقی کارکنان این بانک مفاهیم مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نیز درج شده است.  

ادامه ...

سه هزار نفر، مهمان نمایشگاه «شکوه میراث ملی» شدند

جمعه 9 فوریه 2018 در 18:18

طی سه روز برگزاری نمایشگاه «شکوه میراث ملی» در موزه بانک ملی ایران، بیش از سه هزار نفر آثار نفیس و بی بدیل موجود در این موزه را بازدید کردند.

ادامه ...

رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان / رشد ۴۲ درصدی پرداخت وام در بخش مولد اقتصادی

چهارشنبه 17 ژانویه 2018 در 17:38

  مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال ۱۳۹۵ تا آذر ماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.

ادامه ...