آرشیو اخبار اجتماعی

توازن مهم‌ترین اصل در ثبات همکاریست

جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۰۸

ایستگاه اخبار:پژوهشگر حوزه تاریخ سیاسی پیرامون ادامه شرایط روابط ایران و باکو عنوان کرد: همه نداهایی که دو طرف را به آرامش فرامی خواند آگاهانه و مسئولانه نیست.

ادامه ...

اولویت پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون به طرح های اشتغال زا

پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ در ۱۷:۳۶

ایستگاه اخبار:محمد جعفر ایرانی ،عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در سفر یک روزه به استان لرستان از برخی پروژه های تامین اعتبار شده از سوی بانک بازدید وبا مدیران این شرکت ها گفت و گو کرد.

ادامه ...

پویش مهرانه با هدف کمک به دانش آموزان مناطق محروم

سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ در ۱۷:۳۶

ایستگاه اخبار:نخستین پویش مهرانه با هدف کمک به دانش آموزان مناطق محروم کشور فعالیت را آغاز کرد.

ادامه ...

معرفی عضو جدید کمیته رسانه‌ای فراکسیون سهام عدالت در مجلس

چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ در ۱۴:۵۵

ایستگاه اخبار:مجید ثابتی به عنوان عضو جدید کمیته رسانه‌ای فراکسیون سهام عدالت در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

ادامه ...

واحد مستقل ارزی تابان افتتاح شد

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ در ۱۹:۵۷

همزمان با افتتاح ساختمان تابان بانک کارآفرین، واحد ارزی مستقل بانک کارآفرین افتتاح شد.

ادامه ...

حضور شهردار منطقه۲۱ در موکب سردار شهید حاج حسین اسداللهی

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ در ۱۹:۵۵

موکب سردار شهید حاج حسین اسداللهی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید حسن یزدی در محله شهیدپرور وردآورد واقع در ناحیه سه منطقه۲۱، همزمان با روز اربعین حسینی میزبان دلدادگان و شیفتگان مکتب ایثار و شهادت است‌.

ادامه ...

بازدید شهردار منطقه۲۱ از مرکز واکسیناسیون شهرک استقلال

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ در ۱۹:۵۵

رجب زاده شهردارمنطقه۲۱ امروز با همراهی ائمه جماعات، مسئولین نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی غرب تهران پس از پایان مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در مرکز واکسیناسیون سوله مدیریت بحران شهرک استقلال حضور یافت.

ادامه ...

اعلام اسامی ۱۰ طرح برگزیده جلسات پیچینگ

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ در ۱۱:۴۷

اسامی ۱۰ طرح برگزیده شرکت‌کننده در جلسات پیچینگ سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.   به گزارش ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، ۱۰ طرح برگزیده از سوی هیأت انتخاب شش نفره متشکل از مسعود امینی، مجید برزگر، آرش رصافی، محمد فهیمی، پیتر موردما  و گابریه له، به منظور شرکت ‌در جلسات پیچینگ این دوره از جشنواره را به شرح زیر معرفی کرد: «جناکات» عطا مجابی «پسری به نام سینا» آیدا علی مددی «ویژه نیمه شب» پوریا پیشوایی «خواب زرد خالدار» باران سرمد «آن روز» مصطفی امامی «راه پله» محسن باقری دستجردی …

ادامه ...

با شعار مقابله با بساط سودجویان در صنعت موادموثره دارو به دنبال ایجاد بحران و کارشکنی در این حوزه هستند

پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۲۱:۰۶

سید محمدرضا موسوی، ریاست سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی در مصاحبه با فارمانیوز در پاسخ به مطالب عنوان شده توسط مدیر کل دارو واکنش نشان داد.   وی در این مصاحبه عنوان کرد، اگر ادعا می نمایید که قیمت گذاری در حوزه ماده اولیه امری قانونی است و بر عهده وزارت بهداشت است ،چرا با گذشت بیش از ۳۰ سال از عمر این صنعت تا کنون در هیچ دولتی این قانون اجرا نشده است؟ آیا آنها که سلف ایشان بوده اند قانون را نمی‌دانسته اند و یا انسانهای قانون گریزی بوده اند؟ اگر ایشان که در …

ادامه ...

صنعت تولید مواد موثره کاملاً قائم برعلم شیمی و مهندسی شیمی است

پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۲۱:۰۵

دکتر خشایار کریمیان گفت: صحبت های دکتر محمدی به دو دلیل کاملاً نادرست است: اول اینکه ایشان تخصص لازم را در صنعت تولید مواد موثره ندارد زیرا رشته ایشان داروسازی است و صنعت مواد موثره تماماً قائم بر علم شیمی و‌مهندسی شیمی است.

ادامه ...