پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک با آغاز دهه فجر

یکشنبه 2 فوریه 2020 در 16:27


گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی ظرفیت فروش جدیدی را به «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اختصاص داده و مشتریان می‌توانند نسبت به پیش خرید این خودرو اقدام کنند.

دنا پلاس توربو اتوماتیک از روز دوشنبه (۱۴ بهمن ۱۳۹۸) راس ساعت ۱۱ به صورت اینترنتی در وبسایت فروش ایران خودرو عرضه می‌شود. بر اساس بخشنامه فروش اعلام شده برای ثبت نام این خودرو به ۸۰ میلیون تومان ودیعه اولیه نیاز است.

به پیش پرداخت مشتریان ۱۸ درصد سود مشارکت و ۱۰ درصد سود انصراف تعلق می‌گیرد و از سویی این شرکت می‌خواهد تا خودرو‌ها را در مهر و آبان ۱۴۰۰ به دست مشتریان برساند.

در این طرح فروش، قوانین سابق عرضه خودرو در طرح‌های پیش فروش و مشارکت در تولید اجرا می‌شود و مشتریان می‌توانند تنها به صورت اینترنتی و با رعایت قوانین، نسبت به خرید دنا پلاس توربو اتوماتیک اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ایران خودرو تخفیف بسیار ناچیزی را برای ودیعه سپاری ۱۹ و ۲۰ ماهه مشتریان در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید: چراغ خاموش برخی جایگاهداران برای کم فروشی بنزین / نهاد ناظر بر این کم فروشی چه می کند؟!

با وجود اینکه در ماه‌های اخیر بار‌ها این سبک از فروش ایران خودرو (پیش فروش برای تحویل در سال ۱۴۰۰) مورد انتقاد‌های شدید واقع شده است، اما می‌بینیم که مدیر جوان این خودروساز دولتی سعی دارد تا با این راه جذب سرمایه را به ایران خودرو ادامه دهد. لازم به ذکر است که با توجه به مستندات موجود، نسخه‌هایی از دنا پلاس توربو اتوماتیک مراحل تست‌های استاندارد را پشت سر می‌گذارند و قرارداد تامین جعبه دنده شش سرعته این سدان ملی با کمپانی DAE منعقد شده و محموله اول آن به انبار ایران خودرو رسیده است.