پیام تبریک دکتر ذوالفقاری به مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیما

جمعه 12 جولای 2019 در 20:36


دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما، در حکمی جواد شیخ اکبری را به‌عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد و به این مناسبت ، دکتر محمد ذوالفقاری رییس دارالقرآن سازمان بسیج پیام تبریک ابلاغ نمود.

به گزارش دبیرخانه شورای عالی رسانه و فضای مجازی دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین ؛ در پی انتصاب مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیما، محمد ذوالفقاری رییس دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین ، پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

 

برادر انقلابی جناب آقای جواد شیخ اکبری

سلام علیکم

اللهم صل علی محمد وال محمد و با تقدیم احترام، انتصاب شایسته جنابعالی را در سمت  شبکه قران و معارف اسلامی تبریک عرض می نمایم، ان شاءالله تحت توجهات حضرت ولی عصر ” ارواحنا فداه” در راستای عملی نمودن منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای”مدظله العالی” در بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین گفتمان سازی قرآنی در بین آحاد امت ایران اسلامی موفق و موید باشید

با توجه به ظرفیت عظیم مردمی، انقلابی،جهادی و قرآنی بسیج مستضعفین در تمامی هزاران مسجد ،پایگاه،حوزه و نواحی مقاومت بسیج، مرکز دارالقرآن سازمان بسیج در همین راستا جهت هم افزایی تشکیلاتی برای اعتلای قرآنی ایران اسلامی در حوزه های مختلف اعلام آمادگی می نماید.

ان شاءالله در پناه مصحف شریف و اهل بیت “علیهم السلام” موفق و موید باشید.

محمد ذوالفقاری

مدیر مرکز دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین

گفتنی است ؛ جواد شیخ‌اکبری متولد ۱۳۵۷ و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد معارف اسلامی و الهیات از دانشگاه امام صادق(ع) است. وی سال ۱۳۸۰ وارد سازمان صدا و سیما می‌شود و به‌عنوان محقق و پژوهشگر با مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما فعالیت خود را آغاز می‌کند و سردبیری برنامه‌های زنده و بخش‌های مختلف خبری، دبیر شورای راهبردی، مدیریت گروه اقتصاد و سیاسی شبکه خبر و جانشینی رئیس این شبکه در امور تولید و مدیرکلی تولید و تأمین برنامه‌های خبری شبکه خبر را در کارنامه کاری خود دارد.

وی همچنین عضو شورای طرح و برنامه شبکه سه و پنج سیما، عضو شورای راهبردی شبکه شما، مشاور تولید مدیر شبکه پنج سیما، عضو شورای نظارت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی و مدیر گروه مستند شبکه ایران کالا بوده است.