نشست صمیمی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ با کارکنان اداره‌کل بازاریابی

سه‌شنبه 4 سپتامبر 2018 در 17:01


دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل بازاریابی ضمن تقدیر از تلاش های آنان و استماع دیدگاه‌ها و نظرات آنان گفت: کارهای انجام شده در اداره‌کل بازاریابی وابسته به ارزش وجودی تک تک کارشناسان آن است که خوشبختانه این مهم موجب آشنائی بیشتر اقشار و مشتریان با خدمات این بانک و استقبال گسترده از خدمات آن شده است.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی اظهارداشت: اداره کل امورشعب، اداره‌کل بانکداری خرد و امور باجه‌ها و اداره‌کل بازاریابی چکیده‌ای از بدنه اصلی بانک در حوزه اجرا هستند که ارتباط عمیق بین این ادارات نقش مؤثری در ارتقاء شناخت نیازهای مشتریان و ایجاد ارتباط با بازار هدف جهت دستیابی به ایده‌ها و پیشنهادات در راستای توسعه خدمات بانکی دارد.
عضو هیأت مدیره در ادامه این نشست عنوان کرد: ایده جدید بانک سیار که از سوی این اداره کل مطرح شده در حال بررسی است که امیدواریم بتوانیم در آینده‌ای نزدیک بعنوان یک خدمت جدید به هموطنان و مشتریان بانک ارائه دهیم.
همچنین کامران کاویانی معاون اداره‌کل بازاریابی در این نشست، سیاست‌ها و برنامه‌های این اداره‌کل را تشریح و سپس رؤسای دوایر و کارشناسان، فعالیت‌های انجام شده درسال جاری و راهکارهای پیشبرد اهداف بانک را مطرح کردند.
گفتنی است: درپایان این جلسه از زحمات و تلاش‌های وهاب واحد از کارکنان اداره‌کل بازاریابی که دارای بیشترین سابقه کاری در بین کارکنان این مجموعه می‌باشد به رسم کسوت تقدیر بعمل آمد.