عرضه داروی مایتو فید پلاس ضد جرب قرمز طیور در اولین نمایشگاه بین المللی ایران وت

چهارشنبه 25 جولای 2018 در 16:56


مدیر علمی شرکت رویان دارو از ارائه داروی مایتو فید پلاس ضد جرب قرمز طیور در اولین نمایشگاه تخصصی دامپزشکی و تکنولوژی های نوین(ایران وت) خبر داد.
به گزارش ستاد خبری بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه بین المللی ایران وت، دکتر رضا طوایف مدیر علمی شرکت رویان دارو با اشاره به ارائه داروی جدید مایتو فید پلاس در صنعت دامپزشکی توسط این شرکت بیان کرد: این دارو ضد جرب قرمز و محرک رشد طیور است که برای اولین بار در نمایشگاه تخصصی دامپزشکی و تکنولوژی های نوین(ایران وت) ارائه شده است. پس از مصرف این دارو در مرغداری ها شدت جرب در طیور کاهش یافته و با فرار املاح بار آلودگی کم می شود.
وی افزود: داروی مایتو فید پلاس در سال ٩٢توسط دکتر امیرعلی امیری فرموله شده و در سال ٩۵در سازمان دامپزشکی کشور ثبت شداگرچه نمونه های مشابه خارجی آن با ترکیبات متفاوت در دنیا وجود دارداماداروی ثبت شده خارجی دیگری که به شکل پودر خوراکی برای رفع جرب قرمز طیور با تاثیر همه جانبه کاربرد داشته باشد، موجود نیست. این دارو به عنوان پودر مخلوط در دان متشکل از سیر، اکالیپتوس، آویشن و بابونه می باشد.
بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه بین المللی ایران وت عصر امروز-چهارشنبه ۳ مرداد- به کار خود پایان می دهد.
این رویداد با ریاست دکتر پیام محبی رئیس جامعه دامپزشکان ایران، دبیری علمی دکتر شاپور رضا شجاعی دانشیار دانشگاه و دبیری اجرایی دکتر امیرعلی امیری نائب رئیس جامعه دامپزشکان ایران در حال برگزاری است.
بیستمین کنگره دامپزشکی ایران و اولین نمایشگاه بین المللی ایران وت توسط جامعه دامپزشکان ایران و با همکاری و مشارکت سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام دامپزشکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشکده های دامپزشکی دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی، موسسات و انستیتوهای تحقیقاتی و سایر تشکل‌های حرفه‌ای، تولیدی و خدماتی دامپزشکی در شبستان مصلی امام خمینی(ره) تهران در جریان برگزاری است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.20ivc.com و www.iranvetexpo.com مراجعه کنند.