سومین رویداد نونمایی در تاریخ ۱۴ آذر سال جاری با معرفی ۳ محصول فناورانه در حوزه IT-ICT برگزار می‌شود

چهارشنبه 1 دسامبر 2021 در 10:12


سومین رویداد نونمایی در تاریخ ۱۴ آذر سال جاری با معرفی ۳ محصول فناورانه در حوزه IT-ICT  توسط پارک فناوری پردیس  برگزار می‌شود.
پارک فناوری پردیس در سال ۱۳۸۱ تاسیس و هم اکنون به عنوان بزرگترین پارک فناوری خاورمیانه توانسته است میزبان بیش از ۲۵۰ شرکت فناور و دانش‌بنیان باشد. شرکت‌های عضو پارک توانسته‌اند با تکیه بر دانش بومی شده و توسعه فناوری‌های روز دنیا، تاکنون بیش از ۱۰۰۰ محصول در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، تجهیزات پزشکی، دارویی، مواد شیمیایی و … به بازار عرضه نمایند که هرکدام جایگزین نمونه‌ی خارجی و یا رفع‌کننده نیازهای جامعه است. پارک فناوری پردیس در راستای توسعه بازار این محصولات ‌و با هدف معرفی بیشتر و بهتر محصولات به جامعه، رویداد نونمایی را برگزار می‌کند. در این رویداد که ۱۴ آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود سه محصول:
-اسپارا، (راهنمای شناخت ناشناخته های امنیتی).
-بازی ساز باش، (رویای خود را به بازی تبدیل کنید).
-سیس نینی، (پلتفرم حوزه والدین و کودک).
معرفی شده و امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر وجود خواهد داشت.
علاقه‌مندان می‌توانند به منظور انجام هماهنگی‌های لازم، مراتب حضور از طریق شماره‌ تماس ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۰۹ به دبیرخانه اجرایی رویداد (شرکت نوروبیز) اطلاع داده و فرایند ثبت نام را انجام دهند و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در وب‌گاه رویداد به آدرس www.nonamayi.ir مراجعه نمایند.