در هفتم آذر ماه 98 دراولین همایش تخصصی صنعت پلاستیک با پویش فرهنگ بازیافت پلاستیک حفظ چرخه تولید و محیط زیست صورت گرفت: رونمایی از دو اپلیکیشن زودباز و زودیافت با حضور مسوولین

یکشنبه 1 دسامبر 2019 در 16:23


بعد از گذشت ۲۹ ماه تلاش شبانه روزی جوانان و مجاهد کشور در تبیین گام دوم انقلاب، از دو اپلیکیشن زودباز و زودیافت دراولین همایش تخصصی صنعت پلاستیک و با حضور مسوولین کشوری و لشکری رونمایی شد.

دو اپلیکیشن #زودباز و #زودیافت# یکی از مجموعه های تکمیلی دیجیتال در پویش#فرهنگ بازیافت پلاستیک حفظ چرخه تولید و محیط زیست می باشد که توسط مهندسان جوان کشور ، جناب آقایان ، رسول تمیزی ،محمد مهدی تنها، امیرکیانی، طراحی و عرضه گردیده است.
در این همایش که در سالن بین المللی همایش ایرانیان و با حضور دو هزار مدعو برگزار شد،مدیرعامل شرکت نیک پلاستیک تمیزی به عنوان لیدر اصلی طرح #زودباز با اشاره به کمک به محیط زیست توسط نهادی شدن این طرح و همه گیر شدن در کشور و کمک به اقشار کم در آمد و متوسط جامعه و بکارگیری افراد کم توان جسمی در شرکت نیک پلاستیک سبزینه اشاره و خاطر نشان کرد: ما گام دوم انقلاب را در تبیین #فرهنگبازیافتپلاستیک_ حفظ چرخه تولید و محیط زیست و ایجاد بیش از پانزده هزار شغل در کشور در گام نخست برداشتیم.
مهندس رسول تمیزی، گفت: کارخانه نیک پلاستیک تمیزی در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ظروف یکبار مصرف بهداشتی از جنس پلی پروپیلن (pp) با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان آغازکرد، این مجموعه جهت سهولت در تامین خواسته ها و رفع نیاز مصرف کنندگان گرامی و به پاس همراهی همیشگی و نیز انتخاب ما به عنوان تامین کننده اصلی انواع ظروف و محصولات یکبار مصرف بهداشتی، گام های موثر و محکمی جهت دسترسی سریع تر و آسان تر شما عزیزان به محصولات برداشته است.
وی در ادامه بیان کرد: کارخانه نیک پلاستیک تمیزی وظیفه تولید، توزیع و پخش عمده انواع ظروف و محصولات یکبار مصرف بهداشتی (pp) و ارسال در اسرع وقت به سراسر نقاط کشورعزیزمان ایران را بر عهده دارد.
تمیزی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین فروشگاه اینترنتی (سایت) نیک پلاستیک تمیزی به خرید و فروش آنلاین انواع ظروف، لوازم و محصولات یکبار مصرف pp ، ps ، pet ، کاغذی ، پلاستیکی ، گیاهی ، فومی ، فانتزی ، آلومینیومی ، کریستالی ، طلقی ، لوکس و جدید و نیز فروش انواع دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف با کمترین قیمت ها می پردازد، درج تصاویر، توضیحات (معرفی هر محصول، موارد کاربرد و استفاده هر محصول، مزایا، ذکر ویژگی ها و مشخصات ظاهری هر محصول و …) با پشتیبانی آنلاین (پاسخگویی، راهنمایی و دریافت سفارشات) از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی است.مدیرعامل شرکت تمیزی در پایان خاطر نشان کرد: نیک پلاستیک تمیزی امروزه توانسته است با تنوعی بسیار گسترده، انواع ظروف، لوازم و محصولات یکبار مصرف را با برترین کیفیت ها و کمترین تعرفه ها در اسرع وقت برای مصرف کنندگان گرامی فراهم آورد و وظیفه ای هر چند کوچک اما شایسته، در راه تامین نیازهای هموطنان گرامیمان ایفا نماید.
در این رویداد رئیس سازمان محیط زیست گفت:جناب آقای تمیزی با افتخار و فراغ بال درکنار شما و طرح شما خواهیم بود و هر کمکی از دست این جانب و همکاران، بر بیاید انجام می‌دهیم.
عیسی کلانتری در ادامه خاطر کرد: همگی باید به فریاد محیط زیست برسیم.و،،، با توجه به بحرانی بودن شرایط محیط زیست کشور نیاز مبرم به داشتن جوانانی با سیاست های کاری برای حفظ محیط زیست داریم ..این طرح که مهم ترین کار آن کمک به محیط زیست و افراد کم در آمد است می‌تواند تحولی عظیم را در تولید و اشتغالزایی با پتانسلی بالا را داشته باشد.

 

این طرح با حمایت مالی شرکت های نیک پلاستیک تمیزی،فرداد پلاست،ویتامینه علی بابا و شرکت پیش رو پلاستیک خویدک به مرحله بهره برداری رسید.

# فرهنگبازیافتپلاستیک#زودباز#زودیافت#رسولتمیزی#محمدمهدیتنها#شرکتنیکپلاستیکسبزینه#امیرکیانی#محیطزیست#دکترعیسیکلانتری#هفتمآذرماهفرهنگبازیافتپلاستیک#حفظچرخهتولیدومحیطزیست#