دکتر فرحی: پست‌بانک‌ایران امکانات ویژه‌ای برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین حسینی فراهم‌نموده است

دوشنبه 22 اکتبر 2018 در 16:49


دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران گفت: این بانک امکانات ویژه‌ای را برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین حسینی فراهم نموده است.
به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: فرحی افزود: درحال حاضر دودستگاه خودپرداز سیّار این بانک در نقطه مرزی مهران محل تردد اکثر زائران اربعین حسینی مستقرشده و تمامی خدمات بانکی را به آنان ارائه می‌نماید.
وی تصریح کرد: شعب این بانک که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین درسطح استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سیار استان‌های همجوار قرار دارد به‌صورت فوق‌العاده آماده ارائه خدمات حضوری و الکترونیکی به عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام هستند.
فرحی افزود: سه موکب پست‌بانک‌ایران در نقاط مرزی مهران، چزابه و شلمچه مستقرشده و ضمن پذیرائی از زوّار حضرت امام حسین‌(ع) اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و ماسک به آنان می‌نمایند.
مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: علاوه بر خدماتی که بطور مستقیم ازطریق به زوار ارائه می‌شود، شماره حساب ۲۰۰۰۱۳۵۰۶۳۰۵۳ به شبا ۸۵۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۳۵۰۶۳۰۵۳ در این بانک برای جلب کمک‌های مردمی و کارکنان تخصیص یافته و تمامی کمک‌های نقدی هموطنان به این حساب صرف تأمین اقلام موردنیاز زوار می‌شود.
گفتنی است: در روز اربعین حسینی نیز ایستگاه صلواتی پست‌بانک‌ایران در میدان حرم‌ عبدالعظیم‌حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و از عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام استقبال می‌نماید.