بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند

سه‌شنبه 25 سپتامبر 2018 در 18:01


مراسم تکریم و معارفه مدیر کل جدید و سابق تامین اجتماعی استان همدان با حضور معاونین حقوقی و امور مجلس و امور استان های سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم با اشاره به اینکه در۴ سال گذشته دهها اقدام برای استفاده از ابزارهای الکترونیک در این سازمان صورت گرفته، گفت: هفته گذشته مقرر شد تمامی بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های این برروی سایت این سازمان قرار گیرد.

عبدالرحمن تاج الدین افزود: سازمان تأمین اجتماعی افتخار دارد که بیش از نیمی از جمعیت کشور یعنی ۴۲ میلیون نفر را تحت پوشش دارد. این سازمان هر ماه بیش از ۷ هزار میلیارد تومان پرداخت و تجهیز منابع می‌کند.

وی تصریح کرد: افتخار ما این است که سازمان تأمین اجتماعی در ترازی واقع شده که بتواند در راستای مصالح مخاطبان و در راستای انجام وظیفه کاملا فنی و تخصصی گام بردارد.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی ضمن تشکر از جامعه کارفرمایی و تولید کنندگان کشور، اظهار کرد: باهمراهی و همکاری جامعه کارفرمایان این سازمان به انجام وظیفه می پردازد.

تاج‌الدین با اشاره به اقدامات سازمان تامین اجتماعی در راستای بهبود کمی و کیفی خدمات در حوزه های درمان و بیمه‌ای، گفت: اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی شهر همدان وضعیت مطلوبی یافته و در سطح استاندارد است .

وی با بیان اینکه وظیفه این سازمان توسعه زیرساخت‌هاست، خاطرنشان کرد: ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی در همدان و ملایر و افتتاح درمانگاه جدید شهرستان رزن از جمله این دستاوردهاست.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه تجهیزات بیمارستانی طی چند سال اخیر به مجموعه تامین اجتماعی این استان اضافه شده و این موضوع مایه مباهات است، افزود: سعی شده در حد توان فضایی فراهم شود تا خدمات قابل توجهی به مجموعه مخاطبان ارائه کنیم.

معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت : احترام به بیمه شدگان وکارفرمایان به عنوان یک سرمایه اصلی این سازمان محسوب می شود وتلاش می کنیم برای تکریم مردم تمام خدمات مرتبط با تامین اجتماعی را غیرحضوری و الکترونیکی کنیم.

مهندس قائم موهبتی افزود: سازمان تامین اجتماعی یکی از بزرگترین نهادهای اجتماعی کشور است و بیش از ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور به این سازمان مراجعه و خدمات دریافت می‌کنند.

وی ضمن بیان اینکه رکن رکین ارزش‌های دینی ما خدمت به مردم است اما نه در بیان بلکه در عمل، افزود: تدبیر درست برای خدمتگزاری ضروری است.

معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه باید به درستی انجام وظیفه کرد، گفت: تدوین میز خدمت از سوی رئیس جمهور در واقع توجه به خدمتگزاری بیشتر و تکریم ارباب رجوع است .

در پایان این مراسم از تلاش‌های محمد عسگری مدیر کل سابق تقدیر و اسماعیل نبوی به عنوان مدیرکل جدید سازمان تأمین اجتماعی استان همدان منصوب شد.