اینچه‌درگاهی: ورزشکاری که به اردو نیاید، اعزام نخواهد شد

یکشنبه 25 آگوست 2019 در 22:44


نشست خبری رئیس فدراسیون ژیمناسیک بعد از مراسم تجلیل از مدال آوران آسیایی در سالن فارسی اکادمی ملی المپیک برگزار شد.

عصر امروز ( شنبه)، پس از اتمام مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات آسیا، نشست خبری اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک، محسن سلیمانی دبیر فدراسیون و نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.
درگاهی در باره مشکلات فدراسیون با بهلول‌زاده گفت: متاسفانه مشکل آقای بهلول زاده را نمی دانم. پدر بهلول زاده به من گفت که باید با پسر من مانند بهداد سلیمی رفتار شود. کمی توقعات بهلول‌زاده زیاد بود. حتی مربی دیگر تمایل همکاری با چنین شاگردی نداشت.

او افزود: هدف از حاشیه‌سازی بهلول‌زاده را نمی‌دانم و ما با برگزاری جلسه سعی کردیم مشکلات را برطرف کنیم ولی کارساز نبود.حتی برای زانو بهلول‌زاده‌ ام آر ای نوشتیم و معتقدم صدمه زیاد نبود که برای ادامه کار این ورزشکار مشکل‌ساز شود.

او گفت: اگر بهلول‌زاده مدرکی دارد که فدراسیون از او پول گرفته است، مدارک خود را به فدراسیون بیاورد و از ما پول خود را پس بگیرد. حتی مکمل و تغذیه هم برای بازیکنان رایگان بوده است. او برای تست تیم ملی هم نیامد و پدر او افت تحصیلی فرزندش را برای نیامدن به تست تیم ملی بهانه کرد.

وی افزود: اگر ورزشکار برای تست تیم ملی نیاید قاعدتا به تیم ملی دعوت نخواهد شد و اگر در اردو حاضر نباشد اعزامی وجود نخواهد داشت.

درگاهی با اعلام رضایت از برگزاری مراسم تجلیل مدال‌آوران گفت: هدف از برنامه تجلیل از قهرمانان این بود که تجلیل شایسته‌ای از این قهرمانان شود زیرا که طول زندگی قهرمانی یک ژیمناستیک کار بسیار کمتر از یک فوتبالیست است.

او افزود: خواستیم از ورزشکاران تقدیر شود و دیده شوند و بدانند مقامی که کسب می کنند در کشور خودشان از اهمیت زیادی برخوردار است و بعد از این تجلیل روحیه ی تیم ملی قطعا افزایش خواهد یافت.