آرشیو اخبار اقتصادی

ساعت کاری شعب سه استان تغییر کرد

دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۴

بنا به اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان کردستان و لرستان، همچنین استانداری قزوین، ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در این استانها تا پایان سال جاری تغییر کرد.

ادامه ...

استقبال گسترده زائران اربعین حسینی از خدمات پولی بانک شهر در مرزهای کشور

سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۸:۰۱

مدیرامور شعب استان های بانک شهر با اشاره به استقبال گسترده زائران حسینی از خدمات پولی این بانک در مرزهای کشور، گفت: همزمان با برگزاری مراسم پیاده روی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)؛ استفاده هموطنان از خودپردازهای بانک شهر در مرزهای کشور رکورد زد.

ادامه ...

هفتمین رویداد نونمایی – معرفی محصولات فناورانه- در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی ۱۷ مهر برگزار می شود

سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ در ۰۹:۳۹

زمان برگزاری هفتمین رویداد نونمایی – معرفی محصولات فناورانه- در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی، به روز یکشنبه مورخ ۰۷/۱۷/ ۱۴۰۱ در تهران – هتل اسپیناس خلیج فارس، تغییر یافت.

ادامه ...

پلتفرم جدید ایران اسکیپ با UI و UX جدید رونمایی شد

سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ در ۰۸:۲۱

این رویداد ۲شنبه ۲۸ شهریور از ساعت ۱۱ صبح در سالن همایش‌های خیریه رعد در شهرک غرب با حضور دهها نفر از خبرنگاران و مجموعه‌داران اتاق‌های فرار برگزار شد.

ادامه ...

باید جایگاه بهتر و سهم بیشتری از شبکه بانکی را به خود اختصاص دهیم

دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۶:۴۴

مدیر عامل محترم موسسه در جریان سفر به استان گلستان و در دیدار با همکاران این حوزه، ضمن تسلیت ایام اربعین اباعبدالله الحسین علیه السلام به همکاران، توجه ویژه همکاران را به رعایت حق الناس و حقوق مشتریان معطوف داشتند و بیان کردند که حق الناس جزء مواردی است که خداوند از آن نخواهد گذشت. بنابراین وظیفه شرعی و اخلاقی تک تک ماست که نسبت به یکدیگر و به ویژه نسبت به مشتریان موسسه به صورت ویژه این امر را مدنظر داشته باشیم.

ادامه ...

آخرین مهلت شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا

دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۶:۲۷

برای شرکت در ششمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک سینا تنها تا پایان وقت اداری روز پنج‍شنبه ۳۱ شهریور ماه سال جاری فرصت باقی است.

ادامه ...

گفت‌گوی مستقیم عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات و نظارت بانک سینا با مشتریان

دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۶:۲۵

به منظور تکریم و تامین رضایتمندی مشتریان، در دومین برنامه از تعامل با مشتریان، عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات و نظارت بانک‌ سینا در گفت‌گوی تلفنی پاسخگوی سوالات مشتریان در حوزه خدمات بانکی خواهد بود.

ادامه ...

هادی حیدری، مدیر ریسک و مطالعات اقتصادی بانک کارآفرین شد

یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۳:۱۴

مدیرعامل بانک کارآفرین با بیان اینکه رعایت قوانین و مقررات درون سازمانی باید راهبرد اصلی مدیریت ریسک و مطالعات اقتصادی باشد خواستار مطالعه بر موضوعاتی شدکه روی زندگی و اقتصادکشور تاثیر قابل توجهی دارد.

ادامه ...

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان انرژی اتمی تفاهم نامه پرداخت وام امضا کردند

یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۳:۱۰

با حضور دکتر «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی و دکتر «سید سعید شمسی نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تفاهم نامه همکاری پرداخت وام قرض‌الحسنه به کارکنان سازمان انرژی اتمی امضا شد.

ادامه ...

اختصاص بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی توسط بانک سپه

یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۹

بانک سپه بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی پرداخت کرده است.

ادامه ...