سازمان تأمین اجتماعی به عنوان دستگاه برتر درجهت خدمات دهی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد تقدیر قرار گرفت

یکشنبه 20 می 2018 در 14:19


نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از سازمان تأمین اجتماعی به عنوان دستگاه برتر درجهت خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، لوح تقدیر حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی توسط دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران، در جلسه شورای معاونین سازمان تأمین اجتماعی به دکتر سیدتقی نوربخش اهدا شد.

دکتر نوربخش در این جلسه برگزیده شدن سازمان تأمین اجتماعی به عنوان دستگاه برتر درجهت خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را باعث افتخار دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی علاوه بر دستاوردهای گسترده ای که در حوزه بیمه ای و اجتماعی و اقتصادی دارد، از مبانی ارزشی انقلاب اسلامی یعنی تکریم شعائر و ارزشهای انقلاب اسلامی غافل نبوده و وظیفه خود در قبال ایثارگران را به نحو مقتضی انجام داده است.

وی ادامه داد: کاری که انجام داده ایم وظیفه ارزشی و قانونی ما بوده و از تمامی همکاران سازمان و بویژه دفتر امور ایثارگران بابت خدمت رسانی مطلوب به ایثارگران معزز تشکر می کنم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توسعه سازمانی متوازن را از اولویت های این سازمان برشمرد و گفت: رتبه بندی صورت گرفته توسط مرجعی برون سازمانی و نهاد ذیربط در خدمت رسانی به ایثارگران صورت گرفته و بر همین اساس کسب این رتبه باعث افتخار مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی است.

رضا رحیمی نسب، دبیر شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران نیز در این جلسه گفت: ارزشیابی صورت گرفته بر اساس پارامترهای مشخصی انجام شده است و سازمان تأمین اجتماعی به عنوان دستگاه برتر در خدمت رسانی به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب شده است.

عبدالخالق حبیبی، مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور ایثارگران و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه اظهار داشت: بسیج سازمان تأمین اجتماعی بر اساس ارزیابی های صورت گرفته رتبه اول کشوری را بدست آورده است و حوزه امور ایثارگران این سازمان نیز از دستگاههای برتر کشور معرفی شده است.