ايران خودرو ديزل براي سودآوري و خودكفايي در توليد قطعات تلاش كند

پنج‌شنبه 10 اکتبر 2019 در 12:43


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت:‌ ایران خودرو دیزل برای سودآوری و خودکفایی در تولید قطعات برنامه‌های مسنجمی تدوین و اجرا کند.

فرشاد مقیمی در بازدید از شرکت ایران خودرو دیزل گفت:‌ فروش دارایی‌های غیرمولد برای تامین سرمایه در گردش تولید و کار گروهی یکی از راه‌های برون رفت از مشکلات کنونی است .
وی خاطر نشان کرد:‌ ایران خودرو دیزل باید تمام تلاش خود را در زمینه افزایش تولید به‌کار گیرد و هرچه تولید داخل رونق گیرد، زمینه برای ورود خودروهای دست دوم خارجی فراهم نخواهد شد.
مقیمی تاکیدکرد: هر قطعه وارداتی که امکان تولید آن در داخل وجود دارد باید بومی‌سازی شده تا از خروج ارز جلوگیری شود.
مقیمی با اشاره به این که کشور نیازمند محصولات ایران خودرو دیزل است، نیاز بازار و تقاضا برای محصولات تجاری را بسیار بالا دانست و تاکید کرد: باید با کار جهادی سهم مناسبی از بازار خودروهای تجاری به‌دست آوریم.
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمات پس از فروش در صنعت خودروی کشور افزود: مردم خواستار خدمات پس از فروش برتر هستند و موفقیت در جذب مشتری بسته به نوع خدمات پس از فروش ما دارد.
گفتنی است، در بازدید و نشست مدیرعامل و مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودررو با مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل،‌ یونسیان به تشریح برنامه‌های جاری و آینده شرکت و اقدامات صورت گرفته و بررسی موانع موجود در راه تولید پرداخت .