از نوزدهم شهریور تا دوم مهر؛ نهمین نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی «ایران‌نوشت»برگزار می‌شود

شنبه 9 سپتامبر 2023 در 20:24


نهمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.


به گزارش ایستگاه اخبار:محمد یقینی مدیرعامل مجمع فعالیننوشت‌افزار ایرانی اسلامی با اعلام این که نهمین نمایشگاه«ایران نوشت» از نوزدهم شهریورماه آغاز به کار می‌کند، گفت: نمایشگاه امسال با حضور بیش از ۲۰۰ تولیدکننده از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: رونمایی از محصولات نوشت‌افزار منقوش به تصاویرشهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده از ویژه‌برنامه‌هایافتتاحیه این نمایشگاه است که با حضور مسئولین و مدیرانفرهنگی کشور برگزار می‌شود.

یقینی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های «ایران نوشت»عرضه تولیدات ایرانی اسلامی منحصربه‌فرد است، اظهار کرد: نمایشگاه‌های نوشت‌افزار ایرانی، امسال به صورت هم‌زمان در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، قم، یزد، تبریز و اهوازبرگزار می‌شود.

نهمین نمایشگاه «ایران‌نوشت» به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از نوزدهم شهریورماه تا دوم مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین تشکل‌های فرهنگی حوزه کودک و نوجوان شناخته می‌شود.