آرشیو اخبار سیاسی

نمایندگانی از جنس مردم باید وارد مجلس شورای اسلامی شوند

شنبه 24 فوریه 2024 در 15:55

بیگ‌محمدی گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی بایستی افرادی بر سر کار بیایند که اصلح باشند؛ چراکه برخی از مسئولان با عملکرد خود موجب ناامیدی مردم می‌شوند؛ بنابراین باید نمایندگانی وارد مجلس شورای اسلامی شوند که از جنس مردم هستند. «اسماعیل بیگ‌محمدی» رئیس شورای ائتلاف ایثارگران کشور، در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اشاره به موضوع معیشت و اشتغال مردم خصوصاً خانواده معظم شهدا و ایثارگران اظهار داشت: متأسفانه متولیان در این خصوص کم‌لطفی‌هایی داشتند که باید جبران شود. بیگ‌محمدی با بیان اینکه برخی افراد در دولت و مجلس شورای اسلامی دین خود را به خانواده معظم شهدا و …

ادامه ...

عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی: برخی انتصاب ها برای تخریب اقتصاد ایران است

چهارشنبه 24 فوریه 2021 در 14:46

به کارگیری یک مدیر  بازنشسته برای مناطق آزاد که گلوگاه های اقتصادی کشور است به خیچ وجه به صلاح نیست قطعا چنین انتصاب هایی برای تخریب اقتصاد ایران است نه برای ترمیم و بهبود اقتصاد کشور.

ادامه ...

عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی: برخی انتصابات برپایه عدم شایسته سالاری است

چهارشنبه 24 فوریه 2021 در 13:06

ایستگاه اخبار:عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت:متاسفانه شاهد هستیم اکثر انتصابات ها برپایه عدم شایسته سالاری است.

ادامه ...

تهرانی ها سال آینده چقدر باید مالیات بدهند؟

یکشنبه 15 دسامبر 2019 در 23:13

نعمت‌الله ترکی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: سهم استان تهران از پرداخت مالیات در سال آینده ۷۶هزار میلیارد تومان است.

ادامه ...

کدخدایی: احراز هویت نامزدهای انتخابات مجلس الکترونیکی انجام می‌شود

شنبه 10 آگوست 2019 در 14:52

سخنگوی شورای نگهبان گفت: احراز هویت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قطعا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

ادامه ...

دیزی برای دشمن ستیزی!

یکشنبه 23 ژوئن 2019 در 23:32

چند روزی است تصویر صرف ناهار سه نفره علی اکبر رائفی پور ، وحید یامین پور و یاسر جبرائیلی به سوژه نسبتا داغ شبکه های اجتماعی بدل شده است

ادامه ...

پنج جایزه پنج میلیونی در راستای حمایت از نخبه ها اولین حرکت سفیر صلح

یکشنبه 10 مارس 2019 در 21:10

کنسول افتخاری لیتوانی در ایران گفت: لیتوانی به عنوان کشوری که تابع اتحادیه اروپا است از برجام حمایت می‌کند و در همین راستا پنج جایزه پنج میلیونی در حمایت از نخبه ها و ایجاد امید در دل آنها تدارک دیده ایم.

ادامه ...

باهنر در نشست خبری: درباره پالرمو و CFT باید منتظر تحقق وعده‌ اروپایی‌ها بمانیم/رئیسی با زیر و بم قوه قضائیه آشناست

یکشنبه 10 مارس 2019 در 20:53

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: تصمیم درباره پالرمو و CFT حساس است و مجمع بحث‌های گسترده و سنگینی کرده است ولی با دو ـ سه جلسه نتوانسته‌ایم به تصمیم برسیم. باید ببینیم وعده‌های اروپایی‌ها چه میزان محقق خواهد شد و درباره جبران کار غلط آمریکا چه می‌کنند.

ادامه ...

تست۱۱۱۱۱۱۱

یکشنبه 22 اکتبر 2017 در 12:17

محافل رسانه ای و تبلیغاتی نزدیک به برخی اعضاء شورای شهر پنجم، به مرتضی الویری به خاطر استفاده از عنوان «رئیس موقت شورای پنجم»، حمله کردند. به گزارش «تهرات نامه»، یکی از رسانه ها با این تیتر: «ارتقاء ساختگی الویری؛ از “رییس سنی” به “رییس موقت”، بدون

ادامه ...