آرشیو اخبار بین الملل

سومین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزکاری AMB Iran 2018 آغاز بکار کرد/ شرکت‌های اروپایی همچنان به تعامل با ایران علاقه مند هستند

سه‌شنبه 26 ژوئن 2018 در 19:34

  ایستگاه اخبار:سومین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزکاری AMB Iran 2018 با مشارکت ۱۴ کشور در مراسمی با حضور سفیر بلغارستان در ایران و معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز بکار کرد.

ادامه ...

تنها مرکز تشخیصی و درمانی سرطان دستگاه «IMRT» است

جمعه 23 فوریه 2018 در 23:15

نائب رئیس هیئت مدیره روشنا با اشاره به بخش های این مرکز تخصصی و فوق تخصصی درمان سرطان، افزود: این کلینیک شامل بخش‌های پرتودرمانی، شیمی‌درمانی و تصویربرداری، آزمایشگاه، اورولوژی و گوارش است.

ادامه ...

اهدای ویلچر به توان‌یاب‌ها از طریق بازیافت درب بطری

سه‌شنبه 13 فوریه 2018 در 22:04

ایستگاه اخبار:همزمان با سومین سالگرد تأسیس خیریه بازیافت امید، عصر امروز ۲۴ بهمن‌ماه مراسم اهدای ۵۰ ویلچر به ۵۰ توانیاب توسط این نهاد خیریه اهدا شد.  

ادامه ...

آغاز ساخت ۲۵ خانه بهداشت در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، توسط بانک آینده

شنبه 10 فوریه 2018 در 16:37

بانک آینده، پروژه ساخت ۲۵ خانه بهداشت را با هدف کمک به تأمین آسایش‌خاطر هم‌وطنان عزیز زلزله‌زده استان کرمانشاه، آغاز کرد.

ادامه ...

سه هزار نفر، مهمان نمایشگاه «شکوه میراث ملی» شدند

جمعه 9 فوریه 2018 در 18:18

طی سه روز برگزاری نمایشگاه «شکوه میراث ملی» در موزه بانک ملی ایران، بیش از سه هزار نفر آثار نفیس و بی بدیل موجود در این موزه را بازدید کردند.

ادامه ...

بازدید سخنگوی شورای شهر تهران از موزه بانک ملی ایران

چهارشنبه 7 فوریه 2018 در 21:09

عضو هیات رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از موزه بانک ملی ایران بازدید کرد.

ادامه ...

تولیدکنندگان به دنبال دانش،فناوری و پیوستن به خارجی ها باشند/تولیدات باید صادراتگرا باشد

شنبه 4 نوامبر 2017 در 10:51

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ایران با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان به دنبال دانش، فناوری و پیوستن به خارجی ها باشند، گفت: تولیدکنندگان اگر صادراتگرا نشوند، سهم بازار داخلی شان را از دست خواهند داد.

ادامه ...

تست۱۱۱۱۱۱۱

یکشنبه 22 اکتبر 2017 در 12:17

محافل رسانه ای و تبلیغاتی نزدیک به برخی اعضاء شورای شهر پنجم، به مرتضی الویری به خاطر استفاده از عنوان «رئیس موقت شورای پنجم»، حمله کردند. به گزارش «تهرات نامه»، یکی از رسانه ها با این تیتر: «ارتقاء ساختگی الویری؛ از “رییس سنی” به “رییس موقت”، بدون

ادامه ...