9 استارت‌آپ در چرخه دوم شتابدهي "نوين‌تک" به سرمايه‌گذاران معرفي شدند

سه‌شنبه 5 فوریه 2019 در 12:09


۹ استارت‌آپ در چرخه دوم شتابدهی “نوین‌تک” به سرمایه‌گذاران معرفی شدندبه همت شتاب‌دهنده “نوین‌‌تک” و به منظور ایجاد فرصت‌های توسعه کسب و کارهای نوپا دومین رویداد “Demo Day” این شرکت برگزار و تیم‌های راه یافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده نوین‌‌تک برای جذب سرمایه، در مقابل سرمایه‌گذاران به ارائه کسب و کار خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور مهندس صدرهاشمی‌نژاد بنیانگذار این بانک، رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت پرداخت نوین و شماری از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی برگزار شد ۹ تیم استارتاپی که از سال پیش در شتاب‌دهنده نوین‌‌تک مستقر و به فعالیت پرداخته‌اند به سرمایه‌گذاران معرفی شدند.
محمدرضا قبادی مدیرعامل شتاب‌دهنده نوین‌‌تک در مراسم ارائه استارت‌آپ‌های چرخه دوم به سرمایه‌گذاران گفت: چرخه اول شتابدهنده نوین‌تک از آبان ۹۶ آغاز شد و تا پایان خرداد ۹۷ ادامه داشت و از مرداد ماه ۹۷ وارد چرخه دوم شتابدهنده شدیم. وی افزود: کسب و کارهایی که امروز خود را معرفی می‌کنند از میان بیش از ۲۱۰۰ ایده و تیم انتخاب شده‌اند که بعد از چند مرحله بررسی و ارزیابی، ۹ تیم به چرخه دوم راه یافته و امروز با عبور از چالش‌های متعدد به مرحله ارائه به سرمایه‌گذاران رسیده‌اند.
در ادامه این مراسم تیم‌های “آوافیکس” پلتفرم درخواست تعمیرکار لوازم دیجیتال در محل، “ارتبات” سرویس ارتباط با مشتریان بر مبنای هوش مصنوعی، “اپتیت” پلتفرم تناسب اندام، “مقوا” پلتفرم بازار چاپ، “آی کَتِل” پلتفرم پایش هوشمند سلامت دام بر مبنای اینترنت اشیاء، “کلینیکت”، پلتفرم ارتباط با مشتریان کلینیک های پوست، مو و زیبایی، “ویلا هاب”، پلتفرم تجمیع کننده اقامتگاه‌ها، “نئولایز”، پلتفرم تحلیل شبکه‌های اجتماعی و “رَبیت” پلتفرم جمع‌آوری داده، آنالیز و مصور سازی اطلاعات، به معرفی کسب و کار خود به سرمایه‌گذاران پرداختند.
پس از پایان مراسم فرصتی فراهم شد که صاحبان ایده‌ها به گفت‌وگوی مستقیم با سرمایه‌گذاران و نیز مدیران ارشد بانک اقتصادنوین بپردازند و از نزدیک جزئیات مدل کسب و کار خود را مطرح نمایند.
گفتنی است شتاب‌دهنده نوین‌‌تک از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین از گروه اقتصادنوین است که به توسعه استارت‌آپ‌ها در چهار حوزه تجارت ‌الکترونیک، تکنولوژی‌‍‌های مالی، اینترنت اشیاء و بازی‌سازی می‌پردازد. نوین‌‌تک با در اختیار قراردادن فضای کار اشتراکی، سرمایه اولیه ، شبکه‌ای از مشاوران کسب‌ و کار، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران و با برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی در حوزه کارآفرینی، از تیم‌های نوپا تا رسیدن به مرحله جذب سرمایه و ورود به بازار حمایت می‌کند.