60 میلیارد بدهی انباشته «شهر سالم» تسویه شد

پنج‌شنبه 20 دسامبر 2018 در 17:42


نشست خبری مدیرعامل شرکت شهر سالم با اصحاب رسانه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهرداری در بوستان گفتگو برگزار شد.

حمید چوبینه در ابتدای نشست آغاز عملیات اجرایی نخستین و بزرگ‌ترین مرکز تشخیص و پیشگیری سرطان در کشور، آغاز عملیات اجرایی مراکز فوق تخصصی جامع آسم و آلرژی در کشور، ایجاد و گزارش کار مرکز جامع طب کار و پایش سلامت، اعلام برنامه حمایتی و تسهیلات برای سرمایه‌گذاران در حوزه سلامت، عدالت بهداشتی، درمانی و سیاست دسترسی مناطق کم ‌برخوردار به خدمات بهداشتی و درمانی ازجمله این محوریت‌های این نشست برشمرد.

وی در ادامه به ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد شهر سالم پرداخت و گفت: در دوره مدیریت جدید نگاه شهر سالم نیز نگاهی عمومی و ملی بر اساس شفافیت است.

چوبینه افزود: در راستای شفافیت‌سازی در تمام واگذاری‌ها و مشارکت‌پذیری سعی شد تا فراخوان‌ها در روزنامه‌های کثیرالانتشار و سایت‌های معتبر انجام گیرد تا پیمانکاران متعهدی برای خدمت‌رسانی در امور شهر پیدا کنیم.

به گفته وی، در ۹ ماهه گذشته قریب به ۳ برابر پرداختی‌ها که از گذشته انباشت شده بود تسویه شد. این رقم بالغ‌بر ۶۰ میلیارد تومان بود.

وی به تأکید پیروز حناچی بر سلامت و بهداشت شهروندان اشاره کرد و گفت؛ شهردار تهران با جدیت پیگیر این موضوع هستند و بارها خواسته‌اند تا نظارت و پیگیری بیشتری در این بخش وجود داشته باشد.

تهیه خبر:شاهین احمدنژاد باروق