507 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به سه طرح استان خوزستان

جمعه 19 نوامبر 2021 در 20:06


معاون استانها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در بازدید از سه طرح مورد حمایت بانک در خوزستان با قابلت اشتغال زایی ۴۵۵ نفر در جریان پیشرفت طرح‌ها قرار گرفت.

معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امور استان ها و بازاریابی طی بازدید از هتل اهوازیان اهواز اظهار داشت: این هتل پنج ستاره با سرمایه گذاری ۲۵۰۰ میلیارد ریالی در حال انجام می باشد که ضمن تقویت زیرساخت‌های گردشگری استان، قابلیت ۲۵۰ نفر اشتغالزایی به صورت مستقیم را داراست.
وی با کسب اطلاع از ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی گفت: بانک توسعه تعاون در مرحله اول تامین مالی، ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی و منابع داخلی به صورت ترکیبی تصویب نموده که تاکنون ۳۶۵ میلیارد ریال از این مبلغ بر اساس پیشرفت فیزیکی پرداخت گردیده است و مابقی نیز پرداخت خواهد گردید.
وی افزود: درخواست ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جدید هتل نیز در دست بررسی است و در صورت تصویب اجرایی خواهد شد.
وی در بازدید از مجموعه ورزشی مگافیت گفت: این مجموعه در دو طبقه با زیربنا ۱۲۰۰ متر مربع با مدرنترین تجهیزات ورزشی شامل باشگاه تناسب اندام ، بوکس ، سونا ، جکوزی و… با ارزش سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد ریال ایجاد شده است که بانک میزان ۱۷ میلیارد ریال از محل منابع داخلی طرح اشتغال فراگیر جهت خرید تجهیزات مشارکت نموده است.
معادی خاطر نشان کرد: این طرح ورزشی سبب ایجاد اشتغال مستقیم برای ۴۵ نفر گردیده است.
معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در امور استان ها و بازاریابی طی بازدید از سردخانه شرکت رفاه پخش ایرانیان گفت: این سردخانه با ارزش سرمایه گذاری ۱۷۸ میلیارد ریال در حال تکمیل است که فاز اول آن تا پایان سال به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی و منابع داخلی به صورت ترکیبی برای احداث بنا و تجهیزات سردخانه پرداخت گردیده است.
معادی با اطلاع از ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی طرح گفت: ظرفیت اسمی این سردخانه ۳۰۰۰ تن است و اشتغالزایی ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم با تکمیل طرح هدفگذاری شده است.
در این بازدیدها احمد محمدی مدیر امور استان ها و شعب، حمیدرضا البرزی مدیر امور اعتباری، یونس کلانتری رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار، جلیل کرمی برجوئی مدیر شعب استان خوزستان و مصطفی منتظری رئیس اداره کل مدیریت ریسک نیز حضور داشتند.