‌‌ مدیرعامل مجموعه فرهنگی ورزشی توچال با شهردار منطقه یک دیدار کرد

یکشنبه 12 آوریل 2020 در 22:08


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار این منطقه در دیدار با پناهی مدیر عامل مجموعه فرهنگی ورزشی توچال بر تعاملات دوجانبه شهرداری و آن مجموعه در راستای توسعه گردشگری با لحاظ نمودن ضروریات حریم و حفظ حقوق شهر و شهرداری تاکید کرد.

وی اظهار داشت: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ حریم و ارتفاعات ۱۸۰۰ و بالاترو به منظور ارائه خدمات تفریحی و گردشگری مناسب به شهروندان در محدوده های حریم با عزم دوجانبه تلاش خواهیم کرد تا علاوه بر تقویت گردشگری در منطقه، ساخت و سازها مبتنی بر یک طرح جامع در این محدوده ساماندهی شود.

موسوی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص طرح پایانه گردشگری غرب منطقه و تسهیل ترافیک این محدوده با استفاده از مد های جدید حمل و نقل از مسئولان مجموعه توچال و ایجاد دسترسی های جدید برای اماکن تفرجگاهی شمال تهران، از مسئولان آن مجموعه درخواست کرد در این طرح که رضایت ساکنین و گردشگران را فراهم میکند مشارکت فعالانه داشته باشند .

مدیر مجموعه توچال نیز در این نشست ضمن تشریح برنامه های آن مجموعه برای تقویت و توسعه گردشگری توچال اعلام آمادگی کرد بزودی طرح جامع ساماندهی توچال با رعایت ملاحظات حریم و بر مبنای جلب رضایت شهروندان و بر بستر ضوابط به مدیریت شهری منطقه ارائه خواهد شد .
#شهرداری_منطقه_یک