یک هزار راس دام بهداشتی در شمال تهران عرضه می شود

شنبه 10 آگوست 2019 در 15:47


به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه و عید سعید قربان یک هزار راس دام بهداشتی در شمال تهران به شهروندان متقاضی انجام این سنت نبوی ، عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک رضا عبدالملکی سرپرست معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت : اداره ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری این منطقه با هماهنگی های انجام شده ایستگاه عرضه دام بهداشتی منطقه یک را در بزرگراه امام علی (ع) بالاتر از پل بزرگراه شهید بابایی، کنار گذر ازگل، نبش خیابان گلچین جنوبی در زمینی به وسعت ۴ هزار متر مربع با ۸ غرفه عرضه دام بهداشتی راه‌اندازی کرده است .

وی افزود : این ایستگاه ها در روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه از ساعت ۹ الی ۱۹ و دوشنبه ۲۱ مرداد ماه از ساعت ۵ الی ۱۵ به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان برپاست و متقاضیان می توانند در این دو روز به محل عرضه دام مراجعه نمایند و گوسفند قربانی خود را با قیمت مصوب سازمان میادین شهرداری تهران خریداری و به صورت بهداشتی ذبح کنند.

عبدالملکی خاطر نشان کرد : با هدف سرعت بخشیدن به انجام تقاضاها، در این محل یک قربانگاه به وسعت ۱۰۰ متر مربع با حضور ذبح کننده های دام آماده خدمات رسانی به شهروندان است .

به گفته این مقام مسئول دامپزشک نیز به منظور حفظ سلامت شهروندان، بر ذبح بهداشتی به هنگام خرید و ذبح نظارت می کنند و تلاش می‌شود تا بستر بهداشتی لازم فراهم شود.