پژوهشگران برتر نظام بانکي کشور معرفي شدند

دوشنبه 17 دسامبر 2018 در 21:22


در هشتمین همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که به همت پژوهشکده پولی و بانکی برگزار شد پژوهشگران برتر نظام بانکی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین در هشتمین دوره همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که صبح روز دوشنبه ۲۶ آذرماه ۹۷ در محل بانک مرکزی با حضور اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی و مدیران عامل بانک‌ها، کارشناسان و صاحب‌نظران سیستم بانکی برگزار شد پژوهشگران، افراد و آثار برگزیده نظام بانکی معرفی شدند که در این بین دکتر حسین محسنی رئیس اداره حوزه مدیریت بانک اقتصادنوین به عنوان یکی از پژوهشگران منتخب نظام بانکی معرفی شد.
محسنی دارای درجه دکترای مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران است که از سوابق علمی و پژوهشی متعددی به ویژه در در حوزه پول و بانک برخوردار است.
گفتنی است داوران همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری همه ساله، پس از بررسی آثار تالیفی و مستندات پژوهشگران، افراد و آثار برگزیده در ۶ بخشِ مقاله، کتاب، پژوهشگران منتخب نظام بانکی، پژوهشگران منتخب بانک مرکزی، پژوهشگران منتخب پژوهشکده پولی و بانکی و پژوهشگران منتخب بانک‌ها را معرفی می‌کنند.