هشداری که ۶ سال قبل داده شد و کسی توجه نکرد! جنگ ارزی ایران را چه کسی پیش بینی کرده بود؟

دوشنبه 6 فوریه 2023 در 18:45


بی توجهی به مشکلات اقتصادی باعث ناامیدی مردم شده است، روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاریم، قیمت دلار از مرز ۴۴ هزار تومان گذشت و این یعنی تعداد بیشتری زیر خط فقر سقوط کردند.


بسیاری از مردم که دیگر حتی تامین معیشت یک روز هم برایشان دشوار به نظر می‌رسد، در چند سال گذشته ایران بحرانهای متعددی را در سطح کلان اقتصادی پشت سر گذاشته که از جهاتی طی ۴ دهه پس از انقلاب اسلامی، بی‌سابقه بوده است. در شرایطی که ما اقتصاد دانان بسیار بزرگی داریم پروفسور محمد شریف ملک زاده این روزهای بد اقتصاد کشور را پیش بینی کرده بودند
پرفسور محمد شریف ملک زاده، ۶ سال قبل در کتاب «اقتصاد مقاومتی و برجام» چه موضوعی را پیش بینی کرده بود. تحلیلی از «جنگ ارزی » که ۶ سال قبل آن را ارائه داده بود. موضوعی که با مطالعه این کتاب و چکیده ۳دقیقه ای این کلیپ به واقعیت رسیده است. تحلیلی که در طی این چند سال هیچ کس تا این اندازه دقیق به آن اشاره نکرده بود. دیدن این کلیپ کوتاه ذهن شما را از اقتصاد ایران و آینده آن روشن خواهد ساخت.
دکتر محمد شریف ملک زاده در سال ۲۰۲۰ بعنوان پدر علم نوین مدیریت گردشگری جهان از سوی اتحادیه روسای دانشگاه های جهان انتخاب شد ، وی که یکی از نوابغ گردشگری جهان است از سوی نشریه وورد پرس بعنوان یکی از ۳۰۰۰ دانشمند برتر جهان معرفی شد.