«هر آرزویی در آینده برآورده می شه»

پنج‌شنبه 1 فوریه 2018 در 14:22


هفتمین طرح دوره‌ای باشگاه مشتریان بانک آینده، با نام «هر آرزویی در آینده برآورده می‌شه»، از تاریخ ۱۰ آبان‌ماه آغاز شده و تا تاریخ ۲۲ بهمن‌‌ماه سال¬جاری ادامه دارد.

برای برآورده‌کردن آرزوها، ۱۵ (پانزده) میلیارد ریال جایزه به این دوره اختصاص یافته است. ۷ (هفت) میلیارد ریال از این میزان جوائز، شامل یک جایزه بزرگ ۳ (سه) میلیارد ریالی و میلیون‌ها جایزه ارزنده دیگر است که با مشارکت مشتریان و با پاسخ دادن و انتخاب فهرستی از جوایز که از طریق کانال‌های ارتباطی در اختیارشان قرار می‌گیرد؛ مشخص خواهد شد.
ضمناً، مبلغ ۸ (هشت) میلیارد ریال باقیمانده ارزش جوائز، به¬صورت اختصاصی با انجام قرعه‌کشی میان مشتریان هر شعبه بانک، به ایشان، اهدا خواهد شد.
شایان ذکر است؛ سـازوکار امتیازدهی در این دوره از برگـزاری باشگاه مشـتریان بانک آینده، تغیـیر کرده است. به گونه‌ای که مشتریان، براساس نوع سپرده (با توجه به مشخصات مندرج در سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان) و تعداد تراکنش‌های بانکداری الکترونیکی، امتیاز کسب کرده تا با کسب حداقل ۲۵۰۰ امتیاز، شانس خود را در برنده شدن در قرعه¬کشی جوایز این طرح، افزایش دهند.
گفتنی است؛ علاوه بر این برنامه در طول اجرای طرح باشگاه مشریان بانک آینده، پنج برنامه تشویقی با موضوعات مختلف، نظیر: طرح تشویقی به¬ مناسبت «میلاد پیامبر گرامی (ص)»، «هوای پاک امتیازه» و «جشنواره یلدا»، با اختصاص و اهدای جوایز جداگانه، برگزار شد.
یادآور می¬شود؛ با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی این طرح، مردم و مشتریان عزیز به¬منظور کسب امتیاز بیشتر و افزایش شانس برنده شدن در قرعه¬کشی جوایز استثنایی این دوره، می¬توانند؛ با افتتاح حساب جدید، یا افزایش موجودی و بالا بردن تعداد تراکنش¬های بانکداری الکترونیکی بانک آینده، شانس خود را برای برنده شدن، افزایش دهند.
علاقه مندان؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک آینده در سراسر کـشور مراجعه و با مرکز ارتباط بانک به¬شمـاره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.
هم چنین، سامانه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک آینده به¬نشانی: ba.efarda.ir در دسترس مشتریان عزیز، برای کسب هرگونه اطلاعات، درباره این طرح است.