مجمع عمومی عادی سال1396پست‌بانک‌ایران برگزار و صورت‌های مالی تصویب شد

شنبه 25 آگوست 2018 در 15:20


مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌بانک‌ایران سه شنبه سی ام مرداد ماه سال جاری با حضور نمایندگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی، اعضای هیات‌مدیره این بانک، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان و وکلای آنان و نمایندگان سازمان‌های مرتبط و ناظران در موزه ارتباطات در تهران برگزار و صورت‌های مالی سال ۱۳۹۶به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: دکتر فرحی مدیرعامل بانک در ابتدا، به تشریح عملکرد بانک در حوزه های سرمایه انسانی، تجهیز منابع، بانکداری الکترونیک، ترکیب دارایی ها، تخصیص منابع و وضعیت سود و زیان و دارایی های بانک پرداخت و وضعیت فعلی بانک را زمینه مناسبی برای رونق و سوددهی مناسب آن در سال های آتی دانست و سپس اعضای مجمع به بررسی دستور جلسه پرداختند.
بنابراین گزارش: کلیپ کاملی از فعالیت‌ها، اقدامات و برنامه‌های پست بانک ایران در این مجمع پخش و در ادامه بازرس قانونی بانک، گزارش عملکرد مالی سال ۹۶ را ارائه و سهامداران نیز به بررسی آن پرداخته و تصویب کردند. سپس اعضای مجمع، سازمان حسابرسی را بعنوان بازرس و حسابرس قانونی و روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات را نیز بعنوان روزنامه‌های رسمی این بانک جهت درج آگهی ها تعیین نمودند.
گفتنی است: مسئولان پست‌بانک‌ایران به همراه دیگر اعضای مجمع در حین قرائت صورت‌های مالی توسط بازرس و حسابرس قانونی ضمن تشریح موارد مرتبط، به سئوالات و ابهامات مطرح شده نیز پاسخ‌ دادند.
شایان ذکر است: پس از پایان رسمی مجمع، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و برخی از مدیران این بانک درجمع خبرنگاران و سهامداران حاضر و پاسخگوی سئوالات آنان بودند.