شمارش معکوس خدمات رسانی بیمه درمان تکمیلی آغاز شد

شنبه 19 ژانویه 2019 در 22:47


خدمات رسانی درحوزه بیمه درمان تکمیلی به کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) سراسرکشور و خانواده‌های آنان توسط سفیران بیمه تجارت‌نو از اول بهمن ماه سال جاری کلید می‌خورد.

صبح امروز ۲۹ دی ماه درهمایش کارشناسان و رابطین قرارداد کمیته امداد امام خمینی (ره)، نحوه ارائه خدمات از سوی مدیران ارشد بیمه تجارت‌نو به تفسیر شرح داده شد تا کارشناسان مدعو هم‌راستا با مهم‌ترین هدف این بیمه که خدمات‌رسانی مطلوب است، نقش آفرینی کنند.
علی‌رضا بنی اسدی قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت‌نو در ابتدای این نشست آموزشی با اشاره به اینکه توسعه صنعت بیمه یکی ازشاخص‌های توسعه یافتگی هر کشوری به شمارمی‌آید افزود: نقش بیمه روز به روز در زندگی مردم پررنگ‌تر می‌شود از این رو شرکت‌های بیمه‌ای باید با ارائه هرچه بهتر خدمات رسالت خود را که ایجاد آرامش است، محقق کنند.
وی با اعلام اینکه صنعت بیمه پیش ازسال ۸۱ در دست شرکت‌های ایران، البرز، آسیا ودانا بود اظهارداشت: به منظور توسعه فرهنگ و ضریب نفوذ صنعت بیمه از این سال امکان حضور شرکت‌های خصوصی بیمه فراهم شد، دولتمردان براساس اصل ۴۴ قانون اساسی در سال۸۷ سهام بیمه‌های البرز، آسیا و دانا را به خصوصی‌ها واگذار کردند تا بستری منصفانه و حرفه ای‌تر برای حضور شرکت‌های خصوصی فراهم شود.

بنی اسدی ترکیب سهامداری را مهم‌ترین امتیاز بیمه جوان تجارت‌نو برشمرده و گفت: بانک تجارت، پست بانک، نفت و گاز پارسیان و آستان قدس رضوی درمقام سهامدار از مهترین بنگاه‌های مهم اقتصادی کشورهستند با وجود این سهامداران غنی و جذب نیرو‌های جوان و با انگیزه مدیران مجموعه امیدوارند درآینده نزدیک این شرکت در جایگاه یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال صنعت بیمه قرارگیرد.