شرکت بیمه تجارت نو مراسم اهدای جوایز به برندگان مسابقه مربوط به کمپین تبلیغاتی این شرکت با محوریت شعار جدید " با خیال راحت تکیه کن " را برگزار کرد.

دوشنبه 22 ژانویه 2018 در 17:05


مراسم اهدای جوایز به برندگان مسابقه مربوط به کمپین تبلیغاتی این شرکت با محوریت شعار جدید ” با خیال راحت تکیه کن ” عصر روز یکشنبه مورخ ۱/۱۱/۱۳۹۶ ساختمان ستاد این شرکت با حضور سیدمحمد عباس زادگان مدیرعامل، پدرام آبدارزاده مدیر بازاریابی، مجید باقی مدیر روابط عمومی و مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون، مدل های تبلیغاتی شرکت و برندگان مسابقه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم نماینده شرکت مجری تبلیغات، گزارشی از فعالیت های تبلیغاتی انجام شده در همه ی رشته ها را تشریح نمود و با اشاره به بازتاب تبلیغات، اثر بخشی تبلیغات را مثبت ارزیابی نمودند.
در ادامه، سیدمحمد عباس زادگان با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد شرکت بیمه تجارت نو در دو سالی که از آغاز فعالیت این شرکت می گذرد، کسب رتبه توانگری مالی سطح یک و بهره مندی از کارکنان جوان، پر انرژی، دانشی و با سابقه اجرایی قابل قبول را از مزیت های این شرکت دانستند و اشاره نمودند تمامی اقشار مردم می توانند با خیال راحت ریسک های مرتبط با زندگی شخصی و کاری خود را به بیمه تجارت نو متصل نمایند و ما نیز با تمام توان در زمان بروز خسارت احتمالی در کنار این عزیزان خواهشم بود. ایشان با توجه به وقوع زلزله های اخیر در کشور ضرورت جلب نظر مردم به خرید بیمه نامه های آتش سوزی به همراه پوشش زلزله را یکی از اولویت های اصلی دانستند که باید در این خصوص با انجام برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی مردم را نسبت به خرید پوشش متناسب تشویق نماییم.
در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و جوایز ارزنده از برندگان مسابقه تقدیر گردید.