زنجیره حمایت تجارت‌نو از نمایندگان ناگسستنی است

چهارشنبه 22 آوریل 2020 در 13:11


در راستای مصوبه هیئت مدیره تجارت نو مبنی بر حمایت از نمایندگان در شرایط خاص اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا،۲ ماه متوسط کارمزد سال ۹۸ در قالب “علی الحساب کارمزد” به حساب ۸۵ درصد از متقاضیان واریز شد.

به گزارش روابط عمومی؛ معاون توسعه بازار و شبکه فروش با اعلام این خبر افزود: این حجم از تقاضا تنها با گذشت ۱۳ روز از ابلاغ  مصوبه مذکور، پاسخ داده شد. مابقی نمایندگان نیز در حال ارسال درخواست خود هستند که ظرف چند روز آینده وام این تعداد نیز پرداخت می شود.
ابوطالب قره چماقلو با تاکید بر اینکه حسب نظر هئیت مدیره درصورت ادامه وضعیت فعلی حمایت های مالی به اشکال مختلف انجام خواهد داشت، گفت: بیمه تجارت‌نو به این موضوع آگاه است که نمایندگان برای گذران امور هزینه‌های جاری دارند که باید پرداخت کنند. از این رو برای توانمد سازی آنها در استمرار فعالیت ها وسپری کردن این دوره اولین قدم پرداخت ” علی الحساب کارمزد” بود که به تدریج در سال جاری از کار مزدهای آتی آنها کسر خواهد شد.
وی در بخش دیگر از شرح تصمیمات اتخاذ شده درخصوص تقویت شبکه فروش اشاره داشت که؛ حمایتی بسیار بزرگتر از حمایت فعلی در راه است. از جمله دستورالعمل های درحوزه مالی تدوین شده که با فراهم شدن سازو کارها به زودی عملیاتی می شود.
قره چماقلو با اعلام اینکه شبکه فروش باور دارد شرکت پشتیبان نمایندگان و ارکان مختلف سازمانی خود است، نوید آن داد که در سال جاری شاهد انتشار اخبار خوبی از حوزه شبکه فروش خواهیم بود.