راه اندازی مرکز نوآوری خدمات انفورماتیک با مشارکت هم آوا

جمعه 14 ژوئن 2019 در 18:21


طی مراسمی در حاشیه اینوتکس ۲۰۱۹ ، مرکز نوآوری خدمات نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک ایران با مشارکت شرکت هم آوا رونمایی شد.

طی قراردادی با شرکت هم آوا، مرکز نوآوری راه اندازی می‌کند. رضا کلانتری نژاد مدیرعامل شرکت هم آوا در مراسم امضای این قرارداد در روز پایانی هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با بیان اینکه همکاری مشترک بین نهادهای استارتاپی و شرکت‌های بزرگ حوزه مالی موجب هم‌افزایی هر دو طرف است، گفت: همکاری بین استارتاپ‌ها و فین تک‌ها و مجموعه‌های خلاق و نوآور با شرکت‌های بزرگ حوزه مالی به تقویت استارتاپ ‌ها و رفع تنگناها و مشکلات شرکت‌های حوزه مالی کمک خواهد کرد.

وی افزود: هدف این مشارکت یک همکاری چندساله است که در سال اول تمرکز با بر شتابدهی و اتصال استارتاپ ‌های برگزیده مالی کشور به بدنه شرکت انفورماتیک ایران خواهد بود.

سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک ایران نیز در این مراسم با بیان این که این شرکت در شبکه بانکی ایران جایگاه بالایی دارد، گفت: تغییر و تحولات در حوزه انفورماتیک بسیار شتابان اتفاق می‌افتد و این تحولات شبکه بانکی ایران را نیز در دو حوزه فناوری و فین تک تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: شبکه بانکی باید تحولات فناورانه را به فرصت تبدیل کند و برای تحقق این هدف نیازمند سرمایه گذاری و توجه ویژه به استارتاپ‌ها و فین تک‌ها هستیم.

نجفی با بیان اینکه شرکت خدمات انفورماتیک به کمک شرکت هم آوا، مرکز نوآوری خود را راه‌اندازی می‌کند، خاطرنشان کرد: این مرکز از استارتاپ ‌ها و شرکت‌های دارای ایده و خلاقیت که محصولات آنها از مسائل و چالش‌های صنعت مالی گره‌گشایی کند، حمایت خواهد کرد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری – اینوتکس ۲۰۱۹ – از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.