در مراسم اختتامیه برترین‌های اینوتکس2019 معرفی شدند

جمعه 14 ژوئن 2019 در 18:32


اینوتکس ۲۰۱۹ عصر چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه ۹۸ با اهدای جوایز به ایونت‌ها و استارت‌آپ‌های برتر این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

سید حسام حسینی یزدی مدیرعامل شرکت اثنا در اختتامیه هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) گفت: یکی از ویژگی‌های برتر این نمایشگاه طراحی خلاقانه و اطلاع‌رسانی متفاوت و به دور از کلیشه‌ها در این رویداد بود.

مجری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ با بیان اینکه تیم برگزاری نمایشگاه نقش تاثیرگذاری در برگزاری هرچه بهتر این رویداد داشته‌اند، عنوان کرد: برگزاری رویدادهای جانبی بین‌المللی، اطلاع‌رسانی متفاوت و دیزاین نوآورانه اینوتکس ۲۰۱۹ از جمله عواملی بودند که به افزایش بازیدکننده‌ها کمک کرد.
اینوتکس

در مراسم اختتامیه به سه ایده برتر، سه تیم اینوتکس‌پیچ، بهترین غرفه و کانتر و همچنین بهترین استارت‌آپ مردمی جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا شد.

تیم‌های تری‌آیدیا، پاپ‌آپ‌استند و آموت به عنوان سه تیم برتر ایده‌پردازی از ۳۰ تیم معرفی شده به اینوتکس موفق به دریافت جایزه شدند.

همچنین از ۸ تیم اینوتکس‌پیچ به ترتیب ۳ تیم مرکوری، سبزپالایش و تریپ‌ساز موفق به دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی از طرف شناسا، نماشا، توسکا و سازمان مدیریت صنعتی شدند؛ علاوه بر این تیم سبزپالایش موفق به دریافت جایزه ویژه اتاق بازرگانی ایران و آلمان نیز شد.

در ادامه برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری از غرفه دیجی‌کالا به عنوان برترین غرفه نمایشگاه و کانتر روباکس نیز به عنوان برترین کانتر تقدیر شد.

گفتنی است، پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز اینوتکس ۲۰۱۹ بوده و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان این نمایشگاه بودند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری نیز از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه به شمار می‌روند.

هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) از تاریخ ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۹۸ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.