دریافت رمز پویا با رمزساز بانک اقتصادنوین

پنج‌شنبه 21 آوریل 2022 در 23:05


بانک اقتصادنوین امکان دریافت رمز اول و دوم پویا (رمز اول و دوم یک‌بارمصرف در تراکنش‌های کارتی) را از طریق برنامک رمزساز اقتصاد نوین فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک با هدف ارتقای سطح امنیتی تراکنش‌های کارتی و رفاه حال مشتریان، اقدام به انتشار برنامک رمز ساز جدیدی کرد تا مشتریان این بانک رمز اول و دوم پویا را از طریق این برنامک دریافت کنند. ضمناً امکان استفاده از رمز اول به روال گذشته و دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک همچنان مهیاست.

برنامک «رمزساز اقتصادنوین» قابل نصب بر سیستم‌عامل تلفن همراه (اندروید یا IOS) بوده و این قابلیت را دارد تا به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت، رمزهای یک‌بارمصرف را تولید و در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکر است که این برنامک فقط یک‌بار در مرحله فعال‌سازی نیاز به اینترنت دارد.

مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به صفحه رمزساز اقتصادنوین در پورتال اطلاع‌رسانی این بانک نسبت به نصب برنامک اقدام و از دو طریق زیر آن را فعال کنند:

با استفاده از نام‌کاربری و رمز عبور اینترنت‌بانک (در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ورود، می‌توانید به‌صورت غیرحضوری از طریق گزینه ثبت‌نام در اینترنت بانک نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اینترنت بانک اقدام کنید.)
مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور (شعب بانک اقتصادنوین)
گفتنی است، برنامک رمزساز بانک اقتصادنوین جایگزین سامانه رمزساز قبلی به نام «ارس» شده است.

هم‌وطنان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط با مشتریان به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنند.