نشست خبری محمدصادق حسنی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران امروز با حضور اصحاب رسانه در برج میلاد برگزار شد.

حسنی در این نشست خبری با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: حضور خبرنگاران باعث خواهد شد که جامعه از یکسری اتفاقات به دور باشد چون خبرنگاران باهوش و سالم می‌توانند امنیت اقتصادی و اجتماعی را در جامعه فراهم کنند. خصوصیات یک جامعه دموکراتیک این است که خبرنگاران پویایی داشته باشد. اگر به این سمت برویم قطعا دیگر دغدغه وجود رانت و سواستفاده مدیران را نخواهیم داشت.

وی در ادامه افزود: نیش خبرنگار  برای جامعه لازم و خوشایند است. خبرنگار ممکن است جایی را ببیند که یک مدیر به خاطر مشغله کاری نتواند ببیند. در بخش توسعه ورزش‌های همگانی ما در تهران به عنوان یکی از متولیان این موضوع شاید میلیاردها تومان بخواهیم هزینه کنیم ولی اگر اصحاب رسانه در کنار ما نباشند تاثیرگذاری نخواهد داشت و موفق نخواهیم بود. باید بهترین فضا و زیرساخت را برای اقشار مختلف مردم تهران آماده کنیم تا ورزش همگانی رشد قابل توجهی پیدا کند و این با کمک اصحاب رسانه به سرانجام خواهد رسید. باید کمک کنیم که مردم با آرامش و امید بیشتر در جامعه زندگی کنند.

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان ساخت: از زمان حضورم در سازمان ورزش دو رویکرد را مد نظر قرار دادم. یکی اینکه پای جوانان را به ورزش باز کنیم و دیگر اینکه بانوان را در ورزش به جایگاه اصلی خودشان برسانیم. یک مدیر باید این مسئله را مدنظر داشته باشد که بدون قشر خبرنگار نمی‌تواند به موفقیت برسد. مدیران باید نقدپذیر باشند. خبرنگار تنها وام‌دار مردم است و وام‌دار هیچ کس دیگری نیست. خبرنگاران باید به خودشان افتخار کنند و خبرنگار اگر عاشق شغل و مردمش نباشد هیچ‌گاه این شغل را انتخاب نمی‌کرد. ممنونم از جامعه خبرنگاران که بزرگترین امنیت خاطر را به مردم هدیه می‌دهند.