تجلیل از خانواده جانباز شیمیایی مجید گودرزی همکار فقید پست بانک ایران

سه‌شنبه 14 آگوست 2018 در 18:56


مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات به همراه جمعی از مدیران پست بانک با حضور در منزل جانباز شیمیایی مجید گودرزی، از خانواده این جانباز تجلیل کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اسماعیل نوری مسئول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات به همراه اسد گرامی مدیرکل هسته گزینش پست بانک و مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و داوود کریمی مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک ایران، با حضور در منزل جانباز شیمیایی مجید گودرزی همکار فقید پست بانک ایران، یاد و خاطره این جانباز را گرامی داشتند.
در این دیدار، مسوول دفتر هماهنگی امور ایثارگران وزارت ارتباطات با ابلاغ سلام وزیر ارتباطات به خانواده جانباز مجید گودرزی، تاکید کرد: مقام جانبازان در محضر خداوند به واسطه ایثار و فداکاری آنها، از شهدا کمتر نیست و در این بین نمی توان از نقش خانواده های جانبازان به ویژهمسران آنها به راحتی چشم پوشی کرد.
وی تصریح کرد: همسران جانبازان آخرت خود را با خداوند معامله کردند و خدمت به جانبازان مقام آنها را در ردیف جانبازان قرار می دهد.
در ادامه این دیدار، مشاور مدیر عامل پست بانک در امور ایثارگران با اشاره به اینکه جانباز مجید گودرزی از نیروهای مخلص پست بانک بود، تاکید کرد: احساس مسوولیت و وجدان کاری جانباز مجید گودرزی زبانزد همکاران وی در مجموعه پست بانک بود.
همچنین مدیر امور شعب و بازاریابی پست بانک نیز از نوع فعالیت و عملکرد جانباز مجید گودرزی در زمان اشتغال در شعب پست بانک، خاطراتی بیان کرد.
در پایان این دیدار لوح تقدیر و پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط مسوول دفتر هماهنگی امور ایثارگران این وزارتخانه به همسر جانباز مجید گودرزی تقدیم شد.
جانباز شیمیایی مجید گودرزی متولد ۱۳۴۸ از کارکنان شاغل در پست بانک، با حضور درجبهه های جنوب در سال های ۶۷ و ۶۸، به درجه جانبازی نایل آمد و پس از تحمل سال ها رنج و درد، در سال ۱۳۹۶ دار فانی را وداع گفت.
از این جانباز ۲ فرزند به یادگار مانده است.
نظرات کاربران