بانک ها، اهرم های اصلی حمایت از تولید داخلی هستند

چهارشنبه 10 ژوئن 2020 در 11:42


معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین در بازدید از شرکت بادران گفت: در شرایط فعلی با توجه به نوسانات اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، تولید کنندگان با مشکلاتی مواجهند که بانک ها به عنوان یکی از اهرم های اصلی توسعه اقتصادی باید از آن ها حمایت کنند و بانک ایران زمین نیز در این خصوص اقدامات موثری داشته و توانسته با حمایت هایی که انجام داده به بخش های مختلف تولید همکاری خوبی داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، هادی قدیمی معاون عملیات بانکی این بانک و هیئت همراه در راستای سیاست های حمایتی بانک ایران زمین از بخش های تولیدی شرکت بادران بازدید کردند.
شرکت بادران، یک شرکت تولیدی ایرانی با کارخانجات متعدد است که کالاهای مختلف بسیاری از قبیل کالاهای سلولزی ، آرایشی بهداشتی ، غذایی و .. . را تولید می کند. فعالیت این شرکت بر پایه بازاریابی شبکه ای استوار بوده و کالاهای خود را از طریق اینترنت و با حذف هزینه هایی مانند پخش و انتقال کالاها در سراسر کشور بصورت مستقیم به دست مصرف کننده می رساند و از محل هزینه های صرفه جویی شده نیز به خود خریداران تخفیف و پاداش می دهد.
معاون عملیات بانکی به همراه، مدیر امور شعب استان تهران، رئیس بانکداری شرکتی، رئیس شعبه مستقل مرکزی و مشاور امور شعب استان های بانک ایران زمین ضمن بازدید از شرکت بادران با مدیرعامل و رئیس هیات مدیره این شرکت دیدار و راه های همکاری های فی مابین را بررسی و برگسترش همکاری ها تاکید کردند.