بازدید معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین از شرکت صنایع تبدیلی فراز اصفهان

جمعه 2 مارس 2018 در 22:39


 

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین با هیات همراه از شرکت صنایع تبدیل فراز استان اصفهان در راستای حمایت از تولید داخلی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، محمدرضا ادبی معاون عملیات بانکی ضمن بازدید از شرکت صنایع تبدل فراز اصفهان با تشریح شرایط اقتصادی کشور به ضرورت توجه به تولید کنندگان داخلی و بهره مندی از پتانسیل و ظرفیت های موجود اشاره کرد و افزود: به پاس تلاش متخصصان علوم صنایع در کمال بلوغ علمی خود به سر می برد و جوانان این مرز و بوم می توانند با تلاش و همت راه های موفقیت را طی نمایند.

ادبی یکی از مهمترین وظایف هر مجموعه صنعتی و تولیدی را ارائه محصول با کیفیت دانست و گفت: تحقق این مهم با تعامل و پشتیبانی مالی بانک‌ها با شرکت‌های تولیدی انجام می شود.

وی با بیان نکات ضروری تعاملات اقتصادی در هر برهه از زمان به تشریح و تنوع انواع خدمات بانک ایران زمین در حوزه‌های صنعت، معدن و سایر صنایع پرداخت و ابراز امیدواری کرد بیش از پیش شاهد افزایش رشد گسترش در این حوزه‌ها باشیم.

در ادامه محمد اسماعیل مرندی مدیر عامل شرکت صنایع تبدیلی فراز به تشریح شکل گیری و تاریخچه شرکت پرداخت و افزود این شرکت به صورت سالانه ۲۵۰ هزار متر مربع تولیدات سنگ دارد که ۲۰۰ هزار متر مربع آن جهت بازار داخلی به ۵۰ هزار متر مربع صادرات دارد که اغلب به کشور های اروپایی و حوزه خلیج فارس صورت می گیرد و به صورت مستقیم برای ۶۰ نفر و غیر مستقیم ۲۵۰نفر اشتغال آفرینی دارد.

در انتهای این بازدید طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین تاکید کردند.