ایران مدیون رشادت های ایثارگران است

سه‌شنبه 19 ژوئن 2018 در 17:27


در مراسمی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی، استخر آسایشگاه جانبازان ثارالله افتتاح شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، در مراسمی که با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی، نصیری، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان تهران ، علی فتحعلی، نایب رئیس هیأت مدیره بانک دی، حسینی، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آباد دی، و جمعی از مدیران بانک دی برگزار شد، استخر آسایشگاه جانبازان ثارالله که به همت بانک دی بازسازی شده بود، مورد بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی ضمن تمجید از سرعت بازسازی استخر توسط شرکت عماد گفت: مقارن با سالروز آزادسازی خرمشهر و به رسم هر سال در حاشیه بازدید از آسایشگاه ثارالله با درخواست‌های متعدد جانبازان عزیز مبنی بر نیاز این مجموعه به امکانات ورزشی مواجه شدیم که با ابلاغ این موضوع به شرکت عماد مراحل بازسازی استخر در یک بازه زمانی ۱۵ روزه و به دور از تشریفات اداری و سازمانی انجام شد.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به درخواست‌ها و نیازهای مطرح شده جانبازان در دیدارهای متعدد افزود: جانبازان و خانواده شهدا ولی‌نعمتان ما هستند و مدیران و مسئولین هر قدر به این عزیزان خدمت کنند گوشه‌ای از جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های ایشان را جبران نمی‌کند.
قربانی افزود: جامعه ما آرامش و امنیت خود را مدیون رشادت های این قهرمانان می داند و اگر امروز دست دشمنان جمهوری اسلامی ایران از این مرز و بوم کوتاه است به علت دلاور مردی های این عزیزان در ۸ سال دفاع مقدس است که بدون هیچ چشم داشتی و جان بر کف در میادین نبرد حق علیه باطل شجاعانه جنگیدند.
قربانی با تاکید به این که جانبازان پرچمداران مقاومت هستند ابراز امیدواری کرد که بانک دی بتواند با تسریع در انجام امور مربوط به ایثارگران گام کوچکی در ارتقای سطح کیفی زندگی و رضایت این دلاورمردان بردارد.
همچنین در این مراسم نادر نصیری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، با تقدیر از عملکرد بانک دی در خدمت‌رسانی به جامعه هدف بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: تاکنون مدیران بسیاری از ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف برای بازدید به این آسایشگاه آمده و قول‌های فراوانی داده‌اند که بسیاری از آنها محقق نشده است.
نصیری با اشاره به همت مدیران بانک دی در خدمت‌رسانی به جانبازان و خانواده معزز شهدا گفت: پس از بازدید مدیرعامل بانک دی از آسایشگاه ثارالله و تعهد ایشان به بازسازی استخر مجموعه عملیات بازسازی با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شد و کاری که بنا به اظهار کارشناسان قرار بود طی ۴ ماه انجام شود طی ۱۵ روز عملیاتی شد.
در این مراسم سید محمود حسینی، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آباد دی نیز با تشریح فرآیند بازسازی استخر آسایشگاه تاکید کرد: توجه به ورزش، سلامتی و آسایش جانبازان عزیز بزرگترین هدف انجام این پروژه بوده است.
حسینی در ادامه افزود: پیگیری‌های مکرر مدیرعامل بانک دی مبنی بر انجام به موقع و استاندارد پروژه، همکاران شرکت عماد را بر آن داشت تا با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به بازسازی این استخر بپردازد.
گفتنی است در پایان این مراسم جمعی از جانبازان آسایشگاه ثارالله به پاس تقدیر از حمایت‌های بانک دی، هدیه‌ای را به رسم یادبود به محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی و حسینی، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن آباد دی اهدا کردند.