انتصاب مدیر امور شعب استان‌ها و مدیر امور شعب استان تهران بانک ایران زمین

پنج‌شنبه 17 می 2018 در 10:21


با حکم مدیرعامل و در راستای چشم انداز توسعه‌ای بانک ایران زمین، مدیر امور استانها و مدیر امور شعب استان تهران این بانک منصوب شدند. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل این بانک، با صدور احکام جداگانه‌ای محمد حسینی کناروئی به سمت مدیر امور شعب استان‌ها و مصطفی یزدانجو به سمت مدیر امور شعب استان تهران منصوب کرد.

هادی قدیمی نائب رئیس هیات مدیره بانک ایران زمین، در مراسم معارفه این مدیران با اشاره به توسعه کمی و کیفی این بانک در سال‌های اخیر گفت: خانواده بزرگ بانک ایران زمین با تکیه بر فرهنگ سازمانی و نیروی انسانی متخصص توانسته جایگاه بسیار مناسبی را در میان رقبا کسب کند.

وی افزود: توسعه همه جانبه و مشتری مداری از اولویت‌های مهم مدیران ارشد بانک است. به نحوی که با ادامه این مسیر، ضمن حفظ سهم بازار کنونی به دنبال افزایش آن هستیم.

همچنین در ادامه محمدرضا ادبی معاون عملیات بانکی، با اشاره به شرایط حساس کنونی اقتصاد کشور گفت: وضعیت بانک‌ها به جهت اینکه یکی از بازیگران اصلی اقتصاد کشور هستند بسیار حساس است. از یک طرف تولید در کشور نیازمند حمایت است و از طرف دیگر نوسانات قیمت ارز، هزینه بالای تجهیز منابع و شرایط بازار کار را برای بانک‌ها سخت کرده است.

وی در ادامه با اشاره به افتتاح کارخانه سیمان غرب آسیا با سرمایه گذاری بانک ایران زمین در تربت جام گفت: حمایت از بخش تولید و اشتغال وظیفه‌ای است که ما در همه حال خود را موظف به اجرای آن می‌دانیم.

بر اساس این گزارش، حسینی کناروئی پیش از این در سمت مدیریت امور پشتیبانی و یزدانجو به عنوان مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران زمین مشغول به خدمت بودند.