افتتاح شعبه جدید بهستان پخش یکی از عملکرد های خوب بخش خصوصی است

دوشنبه 4 مارس 2019 در 16:54


رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس گفت:افتتاح شعبه جدید بهستان پخش یکی از نشانه‌های عملکرد خوب بخش خصوصی در بخش بهداشت و درمان است.

همایون هاشمی رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس در مراسم افتتاح یکی از بزرگترین مراکز توزیع و نگهداری دارو که امروز در استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه افتتاحیه نشان دهنده فعالیت مداوم و برنامه ریزی این شرکت و یکی از نشانه‌های عملکرد خوب بخش خصوصی در بخش بهداشت و درمان است.

وی گفت: این موضوع را پیش از این با وزیر بهداشت در میان گذاشتیم که باید بخش انحصاری دولتی کوچک شود چراکه بخش‌های خصوصی نشان دادند که توانمندی اداره و کنترل مراکزی از این قبیل را دارند.

هاشمی گفت: از همین جا اعلام می‌کنیم که فرکسیون غذا و دارو، در حد امکان مشتاق همراهی و کمک به فعالان بخش خصوصی است؛ توزیع بیش از ۲۰۰۰ قلم دارو توسط این مرکز مایه افتخار کشور است.

همچنین در قسمتی دیگر از این مراسم حاجی رضا شاکرمی دادستان البرز گفت: اشتغال بحثی مهم و با اهمیت است و پرداختن به آن هیچگاه پایان نمی‌پذیرد؛ ایجاد اشتغال حتی برای یک نفر اهمیت و ارزش بالایی دارند چراکه یک نفر می‌تواند سرپرست خانواده‌ای چند نفره و عامل پیشرفت و بهبود آینده کشور باشد.

وی ادامه داد: سرمایه‌های اصلی کشور نفت و گاز نیست، از فروش نفت تنها می‌توانند عاملی برای ایجاد مسیر رشد نیرو‌های انسانی باشد چرا که نیرو‌های انسانی سرمایه‌های اصلی کشور هستند.