آرشیو اخبار سیاسی

عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی: برخی انتصاب ها برای تخریب اقتصاد ایران است

چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۴:۴۶

به کارگیری یک مدیر  بازنشسته برای مناطق آزاد که گلوگاه های اقتصادی کشور است به خیچ وجه به صلاح نیست قطعا چنین انتصاب هایی برای تخریب اقتصاد ایران است نه برای ترمیم و بهبود اقتصاد کشور.

ادامه ...

عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی: برخی انتصابات برپایه عدم شایسته سالاری است

چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۳:۰۶

ایستگاه اخبار:عبدالمجید شیخی اقتصاد دان و تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت:متاسفانه شاهد هستیم اکثر انتصابات ها برپایه عدم شایسته سالاری است.

ادامه ...

تهرانی ها سال آینده چقدر باید مالیات بدهند؟

یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ در ۲۳:۱۳

نعمت‌الله ترکی، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: سهم استان تهران از پرداخت مالیات در سال آینده ۷۶هزار میلیارد تومان است.

ادامه ...

کدخدایی: احراز هویت نامزدهای انتخابات مجلس الکترونیکی انجام می‌شود

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۴:۵۲

سخنگوی شورای نگهبان گفت: احراز هویت نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قطعا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

ادامه ...

دیزی برای دشمن ستیزی!

یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ در ۲۳:۳۲

چند روزی است تصویر صرف ناهار سه نفره علی اکبر رائفی پور ، وحید یامین پور و یاسر جبرائیلی به سوژه نسبتا داغ شبکه های اجتماعی بدل شده است

ادامه ...

پنج جایزه پنج میلیونی در راستای حمایت از نخبه ها اولین حرکت سفیر صلح

یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۱:۱۰

کنسول افتخاری لیتوانی در ایران گفت: لیتوانی به عنوان کشوری که تابع اتحادیه اروپا است از برجام حمایت می‌کند و در همین راستا پنج جایزه پنج میلیونی در حمایت از نخبه ها و ایجاد امید در دل آنها تدارک دیده ایم.

ادامه ...

باهنر در نشست خبری: درباره پالرمو و CFT باید منتظر تحقق وعده‌ اروپایی‌ها بمانیم/رئیسی با زیر و بم قوه قضائیه آشناست

یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ در ۲۰:۵۳

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: تصمیم درباره پالرمو و CFT حساس است و مجمع بحث‌های گسترده و سنگینی کرده است ولی با دو ـ سه جلسه نتوانسته‌ایم به تصمیم برسیم. باید ببینیم وعده‌های اروپایی‌ها چه میزان محقق خواهد شد و درباره جبران کار غلط آمریکا چه می‌کنند.

ادامه ...

تست۱۱۱۱۱۱۱

یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۷

محافل رسانه ای و تبلیغاتی نزدیک به برخی اعضاء شورای شهر پنجم، به مرتضی الویری به خاطر استفاده از عنوان «رئیس موقت شورای پنجم»، حمله کردند. به گزارش «تهرات نامه»، یکی از رسانه ها با این تیتر: «ارتقاء ساختگی الویری؛ از “رییس سنی” به “رییس موقت”، بدون

ادامه ...