آرشیو اخبار اقتصادی

انتظارات بخش خصوصی فعال در صنعت آب از مقام عالی وزارت نیرو

یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۲۲:۰۸

با سلام و احترام؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت کسب رای اعتماد بالا از مجلس شورای اسلامی و انتصاب به عنوان وزیر نیرو در این دوران خطیر، علاقمندیم تا با توجه به شرایط بحرانی کنونی و وضعیت نامناسب فعلی اعم از شاخص های نامناسب اقتصادی و منابع محدود مالی در دسترس که ناشی از تحریم های مالی و نفتی، تورم، هزینه های جاری بالای دولت، کسر بودجه بالای سال ۱۴۰۰، پیش بینی تورم بالا برای سال های بعد وتعداد فراوان پروژه های ناتمام می باشد، در این یادداشت اختصاصی، پیشنهادات اولیه انجمن صنفی شرکتهای صنعت آب را به عنواننماینده عمده …

ادامه ...

بررسی راهکاری سرمایه گذاری بانک ملی ایران در ایلام

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۴:۳۲

عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران در سفر خود به استان ایلام از چند طرح صنعتی و تعدادی از شعب مناطق کم برخوردار و مرزی استان بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفت وگو کرد.

ادامه ...

تسهیلات بانک ملی ایران با نرخ سود انتخابی مشتریان

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۴:۳۱

طرح تسهیلاتی «صدف» با هدف پاسخگویی متناسب با نیازهای متقاضیان در شعب بانک ملی ایران آغاز شد.   به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،‌ این طرح بر اساس میزان ماندگاری منابع نزد بانک در قبال سپرده های ۶ ماهه، ۹ ماهه و یک ساله پیاده سازی شده است و همه اقشار می توانند از آن استفاده کنند. نرخ سود این تسهیلات از یک درصد تا ۱۸ درصد و مدت بازپرداخت آن از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه به انتخاب مشتریان متغیر است. شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور آماده ارائه خدمات طرح «صدف» هستند.      

ادامه ...

ارتقای جایگاه بانک توسعه تعاون از شعبه شروع می شود

چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۴:۱۸

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در ارتباط ویدئو کنفرانس با مدیریت شعب ۱۷ استان و در مراسم آغاز به کار رسمی ۱۲۰ نیروی جدید الاستخدام گفت: بانک ها در نظام اقتصادی و مالی کشور ها و خصوصا در ایران نقش ویژه ای دارند.

ادامه ...

قول تخصیص سهمیه‌ی واکسن کرونا برای اعضای نصر تهران از سوی وزارت بهداشت

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۶:۳۵

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در اطلاعیه‌ای از وعده‌ی وزارت بهداشت مبنی بر تخصیص واکسن کرونا برای اعضای خود خبر داد.

ادامه ...

شهرآفتاب تبدیل به قطب نمایشگاه های منطقه خواهد شد

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۶:۲۵

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: ظرفیت‌های نمایشگاه شهرآفتاب کم نظیر است و این مجموعه باید به قطب نمایشگاهی منطقه تبدیل شود.

ادامه ...

بازدید از کارخانه چای دبش

سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۶:۱۸

مدیران ارشد بانک ملی ایران از کارخانه چای دبش بازدید کردند.

ادامه ...

۹ دهه همراهی بانک ملی ایران با مشتریان؛ از بانکداری تا پرچمداری اقتصاد ملی

شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۳:۱۱

طی نود و سه سال همراهی بانک ملی ایران با مشتریانش، دستاوردهایی ظاهر شد که تا به امروز کم تر می توان در نظام اقتصاد ملی و تاریخ اقتصادی ایران مشاهده کرد.

ادامه ...

به‌روزرسانی و بهینه‌سازی سرویس‌های عملیاتی بانک اقتصادنوین

شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در ۱۳:۰۸

به اطلاع مشتریان ارجمند می‌رساند به‌منظور به‌‌‌روزرسانی و بهینه‌‌سازی سرویس‌‌های عملیاتی که در جهت بهبود خدمت رسانی به مشتریان محترم انجام خواهد شد، خدمات بانکداری الکترونیک بانک اقتصادنوین، از ساعت صفر بامداد روز یکشنبه مورخ ۲۱ شهریورماه به مدت ۳ ساعت با اختلال احتمالی همراه خواهد بود.

ادامه ...

دکتر فرزین در مراسم رونمایی پایگاه خبری: کارآفرینی مهم‌ترین مسئله کشور است

پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ در ۲۱:۱۱

مدیرعامل بانک کارآفرین نوآوری و کارآفرینی را از مهم‌ترین مسائل امروز کشور دانست و تاکید کرد: دو موضوع اشتغال و کسب‌وکار به بحث کارآفرینی گره‌خورده‌اند.

ادامه ...