آرشیو اخبار اقتصادی

سهامداران عدالت از شنبه رسما مدیر سهامشان می‌شوند

پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ در ۱۴:۲۳

فهیمی گفت: آزادسازی سهام عدالت از روز شنبه دهم خرداد به مفهوم عام و گسترده آن یعنی امکان استیفای حقوق همه جانبه سهامداری همانند سایر سهامداران انجام خواهد شد.

ادامه ...

با امضای تفاهم نامه؛ فصل جدیدی از آموزش در تجارت‌نو آغاز می‌شود

چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۶:۰۴

با امضای تفاهم نامه همکاری میان بیمه تجارت‌نو و مرکز علمی کاربردی بیمه ایران، دوره‌های آموزشی برای کلیه کارکنان این شرکت برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی؛ معاون توسعه سازمانی با اشاره به اینکه برگزاری دوره های آموزشی هموراه از تاکیدات مدیر عامل بوده است، گفت: با توجه به تغییر ات مداوم در تکنولوژی و مبانی علمی صنعت بیمه به روز بودن پرسنل منجر به افزایش سهم مجموعه از بازار رقابتی خواهد شد. ابراهیم غلامی برخورداری مرکز آموزشی از اساتید مجرب و فضای آموزشی استاندارد را از معیارهای انتخاب تجارت‌‌نو برشمرده و افزود: جوان بودن مجموعه می طلبد دوره …

ادامه ...

میزگرد اسکایپی تحول دیجیتالی در نظام بانکی؛ اولویت‌ها و راه‌حل‌ها

چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۵:۵۷

موسسه فابامدیا، میزگردی مجازی با عنوان «تحول دیجیتالی در نظام بانکی؛ اولویت‌ها و راه‌حل‌ها» را روز چهارشنبه سی‌یکم اردیبهشت ماه سال جاری، از طریق اپلیکیشن اسکایپ برگزار می‌کند.

ادامه ...

۱۵۰۰ روستای جدید به شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول متصل شد

دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۷:۳۵

همزمان با روز جهانی ارتباطات، طرح‌ گسترده اتصال روستاهای کشور به اینترنت پرسرعت همراه اول به عنوان بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح شد.

ادامه ...

“بنو” در سقف قیمت معامله شد

یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۶:۰۵

۲۷ اردیبهشت، در نخستین روز معاملات هفته جاری با وجود التهابات منفی چند روز اخیر بازار سرمایه، سهام بیمه تجارت‌نو که در فرابورس با نماد “بنو” معامله می شود در سقف نوسان قیمت قرار گرفته و با صف سنگین خرید روبرو شد.

ادامه ...

آغاز دور جدید جشنواره های باشگاه مشتریان ایران زمین از ششم اردیبهشت ۹۹

شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲۲:۰۳

مدیر امور تحقیق و توسعه بانک ایران زمین، در گفتگویی کوتاه در خصوص استمرار فعالیت‌های باشگاه مشتریان این بانک در سال جدید اظهار داشت: دور پنجم باشگاه مشتریان بانک ایران زمین که محاسبه امتیازهای آن برای مشتریان از ابتدای فروردین ۱۳۹۹ آغاز شده است، از روز شنبه ششم اردیبهشت با جشنواره ضیافت که با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه‌ی خدمات متناسب با علایق ایشان طراحی شده، رسما آغاز خواهد شد.

ادامه ...

۵۵ دقیقه مکالمه رایگان در هر تماس، هدیه همراه اول در ماه رمضان

شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲۱:۴۷

▪همراه اولی‌ها می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ۵ دقیقه مکالمه، تا سقف ۵۵ دقیقه در هر تماس رایگان صحبت کنند.

ادامه ...

مدیر عامل “بنو” در همایش مجازی سالانه مدیران عنوان کرد؛کسب ۱۳۳ میلیارد تومان سود تجارت‌نو از دل حوادث ۹۸

شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲۱:۴۱

شرکت بیمه تجارت‌نو در سال ۹۸ با وجود پرداخت خسارت قابل توجه سیل و زلزله توانست افزایش سود ۱۰۰ میلیارد تومانی را در کارنامه مالی خود ثبت کند.

ادامه ...

تست موفقیت آمیز «دادگاه آنلاین» بر بستر شبکه امن همراه اول

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۲۲:۵۸

▪قوه قضاییه با تست موفقیت‌آمیز «دادگاه‌ آنلاین» روی شبکه امن همراه اول قرار گرفت.

ادامه ...

سید شمس الدین حسینی خبر کاندیداتوری خود را برای ریاست مجلس تایید کرد

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۶:۲۰

سید شمس الدین حسینی اقتصاددان و وزیر اسبق اقتصاد در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال رسانه ها مبنی بر اینکه آیا شنیده ها درباره کاندیدا شدن وی برای ریاست مجلس صحت دارد یا خیر؟ گفت: ما معتقدیم که مساله اول کشور اقتصاد است و این را در انتخاب شعار سال؛ در سالهای اخیر؛ توسط رهبر معظم و رصد وضعیت کشور می توان دید. وی افزود، باتوجه به این حقیقت و درخواست های مکرر منتخبین محترم مردم در شهرهای مختلف، اقتصاددانان و کارآفرینان کشور در شهرهای مختلف، به خصوص شهرهای مرزی؛ قصد دارم خود را در معرض انتخاب منتخبین محترم …

ادامه ...