آرشیو اخبار اجتماعی

زندگینامه پروفسور سید حسن امین

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ در ۱۸:۵۸

امین، فیلسوف، حقوقدان، ادیب و شاعر ایرانی و استاد اسبق دانشگاه های انگلستان، هند و چین و استاد افتخاری بین المللی دانشگاه حکیم سبزواری است. وی در هفتم آذر ۱۳۲۷ در خاندان آمین الشریعه سبزواری از پدری دانشمند و مادری شاعر متولد شد.انجمن مفاخر ایران زمین روز هفتم آذرماه را در تقویم مفاخر ایران به نام وی ثبت کرده است.

ادامه ...

اولین دوره نمایشگاه الگونما با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی افتتاح شد

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ در ۱۰:۲۱

نمایشگاه تخصصی سبک زندگی و صنایع فرهنگی نسل آینده ایران با نام «الگونما» در محل مجتمع فرهنگی شهدای سرچشمه آغاز به کار کرد.

ادامه ...

حیدر ایمنی به‌عنوان مدیر توسعه و ترویج منصوب شد

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۵

«سیدغلامرضا حسینی» مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات «واژه پرداز اندیشه» طی حکمی «حیدر ایمنی» را به سمت مدیرتوسعه و ترویج این مجموعه منصوب کرد.

ادامه ...

حضور ۴۰ هنرمند در رویداد «پرچم ایران بالاست»/هدف رویداد تولید محصولات کاربردی پیرامون پرچم ایران است

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ در ۱۰:۱۲

ایستگاه اخبار: رئیس حوزه هنری استان تهران با اشاره به برگزاری رویداد هنری «پرچم ایران بالاست» با موضوع تولید اثر با محوریت نماد پرچم ایران گفت: ۴۰ هنرمند از سراسر کشور در این رویداد حضور دارند.

ادامه ...

چهارمین رویداد نونمایی در ۲۱ دی ماه ماه ۱۴۰۰ برگزار شد

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ در ۱۸:۳۶

چهارمین رویداد نونمایی در ۲۱ دی ماه ماه ۱۴۰۰ برگزار شد که درآن سه محصول فناور و نوآور برای مشتریان و مخاطبان ارائه شد.

ادامه ...

یک بزرگراه پر ترافیک و مفرح در رادیو اقتصاد

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ در ۱۸:۱۶

ایستگاه اخبار:رادیو اقتصاد با برنامه ریزی دقیق و هدفمند برای آخرهفته های مخاطبان خود در تلاش است تا علاوه بر افزایش دانش اقتصادی جامعه در راستای سرگرمی و تفریح مخاطبان خود نیز گام بردارد.

ادامه ...

هفتمین همایش مالی اسلامی هفته آینده برگزار می شود

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۴

ایستگاه اخبار:دبیرکل انجمن مالی اسلامی از تشکیل هفتمین همایش مالی با محوریت رمزارزها، تجربه جهانی، رویکرد اسلامی در روز دوشنبه هفته آینده بصورت حضوری و آنلاین خبر داد.

ادامه ...

نیازمند مدیرانی از جنس مردم هستیم

چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ در ۱۷:۰۸

رییس سازمان منطقه آزاد کیش، با بیان اینکه نیاز امروز جامعه ما وجود مدیرانی از جنس و بدنه مردم است گفت: نمی‌توانیم فقط شعار حاج ‌قاسم را سر دهیم و آنگونه که دوست داریم عمل کنیم.

ادامه ...

بررسی پیش نویس قانون بازار اوراق بهادار

سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ در ۱۱:۳۵

عنوان نشست: بررسی ابعاد حقوقی پیش نویس اصلاح قانون بازار اوراق بهادار

ادامه ...

طرح انتقال فناوری تولید داروی ضد سرطان بین کشور‌های ایران و ترکیه، به عنوان طرح نخست جایزه انتقال فناوری TTA2021 انتخاب شد

سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ در ۱۵:۰۵

ایستگاه اخبار: امروز دوشنبه ۲۲ آذر ماه مصادف با ۱۳ دسامبر، طرح انتقال فناوری تولید داروی ضد سرطان بین کشور‌های ایران و ترکیه، به عنوان طرح نخست جایزه انتقال فناوری TTA2021 انتخاب شد. این جایزه به مبلغ ۵ هزار دلار آمریکا می‌باشد که به هریک از طرفین قرارداد اهدا شد.  

ادامه ...